UWAGA!

Wylęgarnia pomysłów, czyli Młodzieżowe Forum Obywatelskie w Elblągu

 Wylęgarnia pomysłów, czyli Młodzieżowe Forum Obywatelskie w Elblągu

Pakiet bezpłatnych warsztatów z kreatywności i stosowania prostych, przydatnych narzędzi, a także co nieco o tym, jak pracować ze swoimi marzeniami i na nich budować swoją przyszłość. Poza tym debata na otwartej przestrzeni i mnóstwo inspiracji. Studio Elbląg Okiem Młodych zaprasza na swoje finałowe wydarzenie – środa, 27 kwietnia, w Bibliotece Elbląskiej. Start o 15. Wstęp wolny.

Forum przewidziane jest głównie dla młodzieży licealnej, ale mile widziani będą też trochę starsi i trochę młodsi, wszyscy, którzy są chętni i gotowi korzystać z potencjału młodych. Inspiracją do spotkania jest roczna przygoda Elbląg Okiem Młodych, czyli studia telewizyjno-fotograficzno-dziennikarskiego, utworzonego przy Stowarzyszeniu ESWIP.

 


       Młodzież opowie o swoich przeżyciach, pracy nad materiałami, a także zaprosi do wspólnej dyskusji, z udziałem ekspresyjnego i pełnego pomysłów animatora z Ełku – Karola Paszkowskiego oraz elbląskich radnych. 
      
       Dla chętnych do korzystania z nieformalnych technik uczenia się będzie do dyspozycji sześć różnych warsztatów. Będzie można dowiedzieć się m.in., jak wymyślać coś od nowa, jak stosować wywiad motywujący, o co chodzi w Technice Disneya i o nieograniczonych możliwościach kartki, kleju i nożyczek. 
      
       Aby skorzystać z warsztatu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Kliknij tutaj
      
       Termin upływa w niedzielę, 24 kwietnia.
      

-------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie