UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wymyśl logo miasta!

Ruszył konkurs na logo Elbląga. Projekty, które muszą nawiązywać do zapisów Strategii Promocji Elbląga na lata 2012-2015, należy dostarczyć do Urzędu Miejskiego do 18 maja.

Do kapituły oceniającej prace wejdą przedstawiciele wszystkich klubów Rady Miejskiej oraz Dobrego Samorządu, a także pięć osób, które profesjonalnie zajmują się marketingiem, grafiką i promocją.
       Kapituła do 25 maja wybierze te prace, które będą spełniały warunki bycia marką miasta. Razem z logo proponowanym w Strategii promocji zostaną one poddane pod głosowanie mieszkańców. Głosowanie na stronie internetowej miasta potrwa do 11 czerwca.
       Zasady konkursu są dostępne w regulaminie, który razem ze Strategią Promocji, jest zamieszczony na stronie internetowej miasta www.umelblag.pl
      
Biuro prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • tez 150 000 do zarobienia ????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  onikos(2012-04-26)
 • Rozporządzenie naszego Grzesia : Paragraf 5,pkt 1,p2 : "Komisja Konkursowa składa się z 9 osób" i więcej nic. Znowu nie wiadomo kto będzie decydował o wyborze logo. Jakie 9 osób ? 1.Prezydent 2.Grzegorz 3.Nowaczyk 4.Kłamczuszek 5.Pinokio a dalej. .. ?
 • a co konkursem SLD czy zgłoszenie pracy do konkursu SLD oznacza brak możliwości zgłoszenia pracy do konkursu UM?
 • Czy w kapitule znajdą się te osoby, które wcześniej profesjonalnie wymyśliły nowe logo ?
 • Czy elblążanie nie powinni usłyszeć słowa PRZEPRASZAM za wprowadzenie ślimaka na flagi ? I druga sprawa : skoro logo nie jest jeszcze wybrane to po kiego wiszą jeszcze te szmaty na mieście ?
 • Przestańcie marudzić. Wszystko źle. Wymyślili logo - nie podoba się. Ogłaszają otwarty konkurs na nowe logo - też źle. Ogarnijcie się ludzie. Zamiast cieszyć się, że zwracają się do mieszkańców o przedstawienie własnych pomysłów promocji miasta, to wszyscy dalej narzekają. Usiądźcie i wymyślcie własny projekt, a nie tylko krytykujecie. Tylko co się stanie, jak ten projekt wygra - nie będzie można narzekać. .. a wtedy niektórzy umrą z nudy. .. Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  piotrpiotr(2012-04-26)
 • do : piotrpiotr - to nie jest marudzenie ! Oczywiście dobrze się stało, że ktoś poszedł po rozum do głowy. Tylko nie można nad tym przechodzić do porządku dziennego jak gdyby nic się nie stało. Bronili logo jak niepodległości, wywiesili flagi na mieście, wkurzyli mieszkańców i. .. nic, wszystko OK ? To nie jest wyjście z twarzą. Słowo PRZEPRASZAM byłoby tu na miejscu, tylko do tego trzeba mieć odrobinkę odwagi. ..
 • A co tu wymślać? Wierna kopię herbu zrobić, taiego jak na zdjęciu; Mnie się podoba, a Wam ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elblag z aniołem jest THE BEST(2012-04-26)
 • Zaraz, zaraz, a co z tymi pieniędzmi, które zostały wydane na te tandetne logo. Kto odda te pieniądze, bo przecież zostały one wydane. Wszystko na co wydali te pieniądze pójdzie do kosza. Żądam informacji, kto odda te wydane pieniądze - przecież to jest 150 000 zł, bo przecież wątpię, żeby nie zapłacili za robotę wykonaną. SKANDAL i to za nasze pieniądze. W taki sposób to każdy może sobie organizować konkursy.
 • A Wy nadal nie pojmujecie, że to nie logo kosztowało 130 tys. tylko dokument????? A jesli ktoś chce swe wypociny do konkursu zgłosic, musi dokument przeczytać? Bo to ma być, gamonie, spójne.
 • Czy może mi ktoś sensownie wytłumaczyć czemu ma służyć logo Elbląga, skoro Elbląg ma rozpoznawalny herb??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Roman Szwarc(2012-04-26)
 • Chyba trochę iskrzy na linii Urząd Miejski - Konsorcjum 2ba skoro w dniu zamieszczenia Strategii promocji Elbląga na stronie internetowej elbląskiego urzędu przedstawicielka Konsorcjum zamieszcza na swoim facebookowym profilu sprostowanie o treści "To nie jest pełna wersja Strategii - nie została opublikowana część rozdziału VII oraz rozdział VIII. Rozdział VII zawiera propozycje konkretnych działań i narzędzi promocyjnych, zaś rozdział VIII dotyczy zarządzania wdrażaniem Strategii. Zawracamy na to uwagę, ponieważ dokument wygląda jakby urwany, a nie ma komentarza, że to jest skrócona wersja. Jako autorzy Strategii czujemy obowiązek zwrócenia na to uwagi, ponieważ może to być mylące. Dodam jeszcze, że ten skrót został wykonany bez naszej wiedzy i zgody. "
Reklama