UWAGA!

Wypadek na skrzyżowaniu

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 8
  komentarzy
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (z rannymi)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
2013-09-06
Aktualizowany 2013-09-06 12:28
 
Elbląg, Wypadek na skrzyżowaniu
fot. WS

Dziś (6 września) około godz. 11 na skrzyżowaniu ul. Nowodworskiej, Grochowskiej i Orlej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jedną ranną osobę ratownicy medyczni zabrali karetką pogotowia ratunkowego zabrali do szpitala. Ruch w rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut był utrudniony. Zobacz więcej zdjęć.

Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, 30-letni kierujący pojazdem fiat punto jechał ul. Grochowską od strony Rzemieślniczej w lewo, w ul. Orlą. W czasie wykonywania manewru skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 52-letniej kierującej hondą legend, która poruszała się ul. Nowodworską w kierunku Warszawskiej. Na skrzyżowaniu fiat uderzył w lewy bok hondy, kierująca tym pojazdem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na prawe pobocze jezdni i pokonując chodnik oraz odcinek zieleni uderzyła w drzewo znajdujące się tuż przed Kanałem Miejskim.
       Na miejsce zdarzenia wezwano karetkę pogotowia ratunkowego, policję i straż pożarną. Hondą podróżowały dwie kobiety. Pasażerka z pojazdu wydostała się o własnych siłach. Kierującą wydostali z wnętrza auta ratownicy medyczni z pomocą strażaków. Ranna kobieta z ogólnymi obrażeniami ciała została karetką pogotowia ratunkowego przetransportowana do szpitala. Sprawca wypadku nie odniósł obrażeń. Policyjne postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
      
Witold Sadowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama