UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wyróżnienie dla OTU „Szansa”

 
Elbląg, Wyróżnienie dla OTU „Szansa”
fot. nadesłana

W tegorocznych zmaganiach konkursu Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur najwyższą nagrodę z podmiotów elbląskich – Wyróżnienie I Stopnia w kategorii usługa medyczna – przychodnie zdobył Ośrodek Terapii Uzależnień „Szansa”.

W czwartek, 7 listopada odbyła się XIII Gala Jakości, podczas której ogłoszone zostały wyniki konkursu: „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur”. Ceremonia wręczenia statuetek odbyła się na olsztyńskim zamku. Konkurs Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur odbywa się w ramach Programu Promocji Jakości. Realizowany jest przez Samorząd Województwa Warmińsko - Mazurskiego od 2000 roku. Celem konkursu jest promocja najlepszych produktów i usług regionu.
       W zmaganiach brali udział producenci żywności i artykułów przemysłowych, obiekty turystyczne i gastronomiczne oraz usługodawcy związani z medycyną (szpitale, przychodnie), kulturą, sportem, turystyką i rekreacją (wydarzenia). Zdobycie statuetek to jedno z najwyższych wyróżnień, jakie Samorząd może przyznać najlepszym firmom produkcyjnym, usługowym oraz instytucjom życia publicznego regionu.
       W tegorocznych zmaganiach najwyższą nagrodę z Elblągą – Wyróżnienie I Stopnia w kategorii usługa medyczna – przychodniezdobył Ośrodek Terapii Uzależnień „Szansa” mgr Bogusław Mikulski (opieka psychologiczna i psychoterapeutyczna).
       W gronie elbląskich Laureatów Konkursu na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur znaleźli sie również:
       Kategoria: usługa medyczna – szpitale
       Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu – leczenie wysiękowe AMD  – Wyróżnienie II Stopnia
       Kategoria: usługa medyczna – przychodnie
       NZOZ „Panakeja” Elbląg – podstawowa opieka zdrowotna – Wyróżnienie II Stopnia
      
Ośrodek Terapii Uzależnień „Szansa”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama