UWAGA!

Z Aholdem dookoła świata

Od 8 kwietnia 2002 przez dziesięć kolejnych tygodni w hipermarkecie Hypernova będzie trwać wielka akcja promocyjna związana z tegorocznymi Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. Każdy klient robiąc zakupy w hypernovej będzie mógł zdobyć Oficjalną Kolekcję Gwiazd Polskiej Reprezentacji Piłki Nożnej 2002 i wziąć udział w losowaniu cennej nagrody.

*** Artykuł sponsorowany * Artykuł sponsorowany * Artykuł sponsorowany ***

     Akcja polega na kolekcjonowaniu przez klientów specjalnie przygotowanych srebrnych medali, na których znajdują się podobizny wszystkich reprezentantów polskiej drużyny oraz ich trenera. Za każde 50 złotych wydane w hypernovej, klient otrzyma jeden srebrny krążek z podobizną piłkarza. Kolekcja liczy 20 różnych medali. Wśród klientów, którzy zbiorą komplet medali wylosowana zostanie 28 czerwca wycieczka dookoła świata dla dwóch osób.
     Srebrne krążki można kolekcjonować w specjalnie wydanym albumie, który jest do nabycia w hipermarkecie w cenie 6,99 złotych. Album stanowi kronikę zmagań polskich piłkarzy w drodze do Mistrzostw Świata. Na kolorowych stronach zaprezentowane zostały sylwetki piłkarzy, jest też miejsce na kolekcję pamiątkowych medali. Album dedykowany jest klientom przez samego Jerzego Engela.
     Firma Ahold Polska, zarządzająca hipermarketem hypernova, postanowiła część zysków otrzymanych z promocji footballowej przeznaczyć na wsparcie uzdolnionej sportowo młodzieży. Dlatego każda złotówka uzyskana ze sprzedaży albumu zostanie przekazana na zakup sprzętu dla Uczniowskich Klubów Sportowych. W sprzedaży znajdzie się w sumie około 100 000 sztuk albumów.
     Pamiątkowa kolekcja medali została wyprodukowana na podstawie licencji udzielonej przez Polski Związek Piłki Nożnej z wyłącznością dla sklepów należących do Ahold Polska.
     Osoby zainteresowane wymianą lub sprzedażą medali zapraszamy do skorzystania z działu aukcji i ogłoszeń na portElu. W tym ostatnim stworzyliśmy specjalną rubrykę "Medale Hypernovej"
     Tu można natomiast ściągnąć szczegółowy regulamin konkursu.
     
     
*** Artykuł sponsorowany * Artykuł sponsorowany * Artykuł sponsorowany ***

     
KI
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama