UWAGA!

Z Elbląga do Warszawy na marsz KOD-u

 Elbląg, Elblążanie również wybierają się na manifestację do Warszawy
Elblążanie również wybierają się na manifestację do Warszawy (fot. arch. AD)

W sobotę, 27 lutego, w godz. od 13 do 17 w Warszawie odbędzie się Ogólnopolski Marsz pod hasłem "My, naród - Obudź się i chodź z KODem". Wezmą w nim udział również elblążanie.

Fragment wypowiedzi Mateusza Kijowskiego: "27 lutego spotkamy się na marszu „My, Naród!”. Naród, czyli wszyscy, którzy żyją w Polsce, którzy czują się z Polską związani, którzy wiążą z Polską swoją przyszłość. Nie dajmy sobie odbierać właściwego znaczenia słowa naród. Nie dajmy go zawłaszczyć tym, którzy chcą dzielić i wykluczać. Dla nas słowo naród brzmi dumnie. Bo zaprasza do wspólnoty. Wspólnoty otwartej, szczerej i gościnnej. Wspólnoty, w której każdy znajdzie swoje miejsce.
       Marsz jest także formą poparcia dla jednego z największych Polaków dla Lecha Wałęsy,którego zasług dla Polski nikt z nas nie zapomni a aktualny rząd usiłuje go w naszych oczach zdyskredytować czego my ludzie z KODu zaakceptować nie możemy."
       Na Marsz do Warszawy jadą mieszkańcy Olsztyna, Elbląga, Ełku oraz innych miejscowości z regionu WM, niektórzy jadą własnymi samochodami, są też grupy zorganizowane, jak grupa KOD Elbląg, która jedzie autobusem (KODobusem ) z Elbląga o godzinie 7.
       Informacja dla osób zainteresowanych wyjazdem do Warszawy: są jeszcze miejsca w cenie 35 złotych od osoby, szczegóły pod numerem telefonu : 608 334 862.
      
Tadeusz Kawa, koordynator KOD Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama