UWAGA!

Z Elwingą do Krynicy Morskiej

 Z Elwingą do Krynicy Morskiej

Biuro Atrakcji Turystycznych Ilfing zaprasza wszystkich elblążan i turystów odwiedzających Elbląg na wyjątkowe rejsy statkiem Elwinga na trasie Elbląg - Krynica Morska - Elbląg lub Tolkmicko - Krynica Morska - Tolkmicko.

W weekendy wypływamy o 8.15 z Elbląga (Bulwar Zygmunta Augusta). Płyniemy przez części przemysłowe i portowe nabrzeża rzeki Elbląg, po drodze przepływamy przez otwarty most pontonowy w Nowakowie, by przed samym wypłynięciem na wody Zalewu Wiślanego minąć rezerwat ornitologiczny „Zatoka Elbląska”. Po 2,5 godzinnym rejsie dobijamy do portu jachtowego w Krynicy Morskiej. W drogę powrotną do Elbląga z portu ruszamy o 17.00.
      
       W pozostałe dni tygodnia wypływamy z Tolkmicka i przez 45 minut płyniemy po Zalewie Wiślanym do Krynicy Morskiej. Gwarantujemy, że widoki z górnego pokładu na krajobraz Mierzei Wiślanej, dmący w twarz wiatr i świeże, morskie powietrze warte są wyruszenia z nami w ten wyjątkowy rejs.
      
       Statek Elwinga to ponad 90-letnia barka przekształcona w statek rejsowy - to jedyna taka jednostka pływająca po wodach śródlądowych. Elwingę dodatkowo wyróżnia kadłub w którym zastosowano zapomnianą już technikę łączeni blach za pomocą nitowania. Składa się z dwóch pokładów - górnego widokowego oraz dolnego, ogrzewanego z częścią barowo-restauracyjną. Jako jedyni oferujemy naszym gościom pyszne śniadania i zestawy obiadowe, a także dobrą kawę oraz piwo! Dla dzieci przygotowaliśmy na statku specjalny kącik zabaw.
      
       Elwinga w rejs może zabrać do 110 pasażerów, bez problemu przyjmujemy na pokład zwierzęta czy rower.
        
Trasa Normalny Dzieci 3-14
Elbląg - Krynica Morska - Elbląg 65 zł 45 zł
Tolkmicko - Krynica Morska - Tolkmicko 30 zł 20 zł

       Bilety do kupienia na statku lub na stronie: www.ilfing.pl.
        
Trasa Wypływamy Wracamy
Elbląg - Krynica
       Morska - Elbląg
8.15 jesteśmy w Krynicy o 10.45 17.00 jesteśmy w Elblągu o 19.30
Tolkmicko - Krynica Morska - Tolkmicko 9.30 jesteśmy w Krynicy o 10.15 17.00 jesteśmy w Tolkmicku o 17.30

       Organizujemy rejsy grupowe. W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do nas: tel.: 55 611 66 99 lub napisz: e-mail: biuro@ilfing.pl.
      
       Elbląskie Biuro Atrakcji Turystycznych Ilfing
      
www.ilfing.pl
---------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie