[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Z wizytą w remizie OSP Frombork

 
Elbląg, Z wizytą w remizie OSP Frombork
(fot. nadesłana)

Trwają prace remontowe na placu wewnętrznym strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej we Fromborku. Jak przebiegają przyjechał zobaczyć bryg. Krzysztof Bogusławski, zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Braniewie.

Dokładnie dzień wcześniej (12 września) rozpoczęły się prace remontowe placu manewrowego przy remizie OSP Frombork. Prace, których koszt opiewa na kwotę 44 tysięcy złotych stanowią kolejny etap modernizacji fromborskiej strażnicy OSP. Montaż finansowy w którym 20 tys. złotych pochodzi z dofinansowania Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego, natomiast pozostałe środki w kwocie 24 tysięcy złotych zostały zabezpieczone przez udział własny Gminy Frombork pozwoli na zrealizowanie powyższego zadania. Termin zakończenia prac remontowych ustalono na 11 października 2019 roku.

W ramach zadania wykonane zostaną prace rozbiórkowe starej nawierzchni, wyrównany i utwardzony będzie teren przez boksami garażowymi oraz ułożona zostanie nowa kostka brukowa. Zamontowane również będą obrzeża i krawężniki oraz system odwodnienia.

  Elbląg, Z wizytą w remizie OSP Frombork
(fot. nadesłana)

W spotkaniu oprócz zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Braniewie bryg. Krzysztofa Bogusławskiego uczestniczył zastępca Burmistrza miasta i gminy Frombork Marek Misztal, Komendant Gminny ZOSP RP we Fromborku druh Damian Krasiński oraz zastępca Dowódcy JRG Braniewie mł. kpt. Mieczysław Lisowski. Spotkanie to również okazja do omówienia spraw bieżących związanych z funkcjonowaniem jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej we Fromborku, poznania potrzeb oraz ocena posiadanego potencjału sprzętowego.

oprac. mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama