UWAGA!

Zabawa, pizza, rowery wodne – Nowa Holandia Rodzinny Park Rozrywki

2013-08-22
12:40
 
Zabawa, pizza, rowery wodne – Nowa Holandia Rodzinny Park Rozrywki

Kochani rodzice! Nie skracajmy dzieciom wakacji – na wędrówki w markecie po zeszyty, rozmowy o książkach i planie lekcji będzie jeszcze czas. Na razie ciągle są wakacje, czas zabawy i spania do 10 rano. Najbliższy weekend zaplanujcie na odpoczynek, rodzinną pizzę oraz beztroskie lenistwo w Rodzinnym Parku Rozrywki na Nowej Holandii.

Plan jest taki. Przyjeżdżamy z dzieciakami na Nową Holandię. My kawa i jakiś deser, a dzieci mają czas na zabawę. zjeżdżalnia Lew Gigant, plac zabaw, przejażdżki kucykiem. Później zaciągną nas do rowerów wodnych i na kajaki. Ej, Tata rusz się, co tak słabo wiosłujesz! Później zamawiamy rodzinną pizzę! Niech dzieci poczują, że to ciągle wakacje!
      
       - Tak, ten plan jest na pewno ciekawszy niż kilka godzin przed Mini-Mini albo przy tablecie. Serdecznie zapraszam w najbliższy weekend na Nową Holandię. W naszym cenniku jest bilet rodzinny, zniżki dla Babci i Dziadka oraz bilet popołudniowy - informuje Marcin Maj, menadżer Parku Rozrywki na Nowej Holandii.
      
       Informacje o biletach pod numerem telefonu 55 615 10 85.
      
       Gdzie w tym roku urządzić urodziny dziecka? Może właśnie w Parku Rozrywki na Nowej Holandii. Szczegóły i scenariusz takiego wydarzenia także mailowo rpr@nowaholandia.pl.
      
      
Rodzinny Park Rozrywki
       www.nowaholandia.pl
      
      
       Zapraszamy!
      
       ------------ Reklama -------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej