UWAGA!

Zabłyśnij w Nowym Roku

 Zabłyśnij w Nowym Roku

Nowy rok, nowe możliwości, a przede wszystkim nowe okazje. Salon Jubilerski Agat, który swoim klientom oferuje biżuterię na każdą okazję, wchodzi w nowy rok z przytupem, a dla swoich klientów ma same niespodzianki i promocje.

Ma sprawiać radość i dawać poczucie wyjątkowości. Biżuteria to nie tylko kawałek metalu i parę kamyczków – to sztuka i finezja, a także umiejętność wydobywania piękna. Właśnie taką odnajdziesz w Salonie Jubilerskim Agat, który szczególnie kładzie nacisk na sektor obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych. Tradycje i historia tego zakładu sięgają 1991 r., kiedy to właściciele współtworzyli sklepy zajmujące się branżą jubilerską. Teraz Salon mieści się w centrum handlowym E. Leclerc przy ul. Żeromskiego 2 i współpracuje z najlepszymi specjalistami w tej branży, dzięki czemu masz gwarancję jakości i doskonale oprawionego piękna.
      
       Magia zaklęta w złotym krążku
       Mówią więcej niż tysiąc słów, są symbolem tego, co stanowi esencję naszego życia – miłości, wierności oraz uczciwości. Za każdym razem, kiedy ogarnia nas słabość albo poczucie zmęczenia patrzymy na nie i przypominamy sobie, po co tak naprawdę nam to wszystko. Warto zatem, aby obrączki, ktore tego wyjątkowego dnia założymy były piękne, idealnie dopasowane, podkreślające nasz charakter, a przede wszystkim doskonale wykonane. Właśnie takie znajdziesz w salonie jubilerskim Agat, który swoim klientom oferuje tysiące wzorów oraz szeroką gamę kamieni naturalnych, a zwłaszcza diamentów. Dodatkowo każda obrączka z kamieniem naturalnym jest opisana certyfikatem przez uprawionego gemmologa. Istnieje również możliwość zmian w obrębie kolorystyki poprzez zmianę kolorów oraz wstawienie wybranych kamieni na życzenie klienta. Dodatkowo, na specjalne życzenie klienta wstawiane są dwa brylanty, możliwe jest również grawerowanie – obie rzeczy w formie gratisu. W salonie o wiele taniej! Kup obrączki właśnie tam, a otrzymasz 30 proc. rabatu. Towar zakupiony w sklepie serwisowany jest nawet po ustaniu dwuletniego okresu gwarancji (zmiana rozmiaru, usuwanie uszkodzeń mechanicznych, ponowne wstawianie kamieni itp.). Ceny obrączek zaczynają się już od około 300 zł za parę (z częściową zawartością złota próby 585).

 

 - Szczególnie korzystne dla klienta jest wykonywanie obrączek z materiału powierzonego. W przypadku rozliczenia transakcji złomem złota lub srebra stosujemy wyjątkowo korzystny kurs skupu oferując klientowi dodatkowy rabat na zakupiony towar – mówi Marek Czarnogórski, właściciel sklepu i dodaje: – Pomimo stałej promocji, która obecnie sięga 30 procent, z każdym klientem indywidualnie negocjujemy ostateczną cenę wykonania obrączek. Jeśli życzyłby on sobie wykonania obrączki czy też każdego innego zadanego wyrobu dokładnie z tego materiału jaki nam powierzył – u nas może to zrobić. Salon Jubilerski Agat jako jedyny w Elblągu proponuje klientom dożywotnią gwarancję na obrączki.
      
       Nic dwa razy...
       ...Się nie zdarzy. Nie powtórzy się ani jedna minuta naszego życia, dlatego też to właśnie czas jest jedną z najcenniejszych rzeczy, jaka nas spotyka. Warto zatem, aby był odmierzany precyzyjnie, tak, by nie uronić ani sekundy. Właśnie takie zegarki oferuje Salon Jubilerski Agat, który stawia na prezycyzję wykonania, jakość oraz doświadczenie i swoim klientom oferuje takie marki jak Casio, Timex, Skagen, Adriatica czy Pierre Ricaud. Aktualnie obowiązuje promocja na damskie zegarki Casio-BabyG - 30 proc. taniej.
      
       To tu znajdziesz niepowtarzalność
       Wyraziste, mocne, ale i delikatne, subtelne, srebrne, złote, z ogromnym wyborem kamieni szlachetnych, a przede wszystkim brylantów – biżuteria Salonu Jubilerskiego Agat to szeroki wybór, znakomita jakość i estetyka. A od Nowego Roku to także ogromne promocje! Znajdź coś srebrnego, a zapłacisz połowę mniej! Nie lubisz srebra? To nic, bo są jeszcze inne niespodzianki! Salon Agat oferuje 40 proc. rabatu na złoto i 20 proc. na brylanty! Nie czekaj i pędź ile sił do Salonu. Ponadto każdy klient otrzymuje kartę stałego klienta, na której rejestrowany jest zakup i wszystkie dane dotyczące producenta, ceny czy daty zakupu. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu paragon staje się niepotrzebny w przypadku jakiejkolwiek reklamacji. Karta ta uprawnia do stałego rabatu, a jego wartość rośnie wprost proporcjonalnie do kwoty, na jaką klient dokonał zakupów. Najbardziej wierni klienci sięgają już poziomu kilkunastu procent rabatu.
      
       Niech stare odejdzie, a pojawi się nowe
       Masz złote kolczyki, których już nie nosisz? Chciałbyś odświeżyć formę bransoletki? Nic prostszego - przynieś je do Salonu Jubilerskiego Agat i powierz specjalistom, którzy ze starego wyczarują nowe.
       Ponadto salon zajmuje się skupem metali szlachetnych złota i srebra, ceny skupu proponowane przez salon są zawsze najwyższe w Elblągu.
       Funkcjonowanie sklepu na odpowiednio wysokim poziomie w olbrzymiej części ułatwia współpraca z kierownictwem E. Leclerca, a przede wszystkim atrakcyjne promocje. Dodatkowo klienci mogą liczyć na fachową i uprzejmą obsługę.
       Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.jubiler-elblag.pl.
      

      

-------Reklama-------

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie