UWAGA!

Zaczęła się budowa placu zabaw

 
Elbląg, Zaczęła się budowa placu zabaw
fot. Michał Skroboszewski, arch. PortEl.pl

Rusza kolejna inwestycja z Budżetu Obywatelskiego, to budowa placu zabaw na osiedlu przy ul. Żyrardowskiej. W ramach zadania rozebrane zostaną istniejące elementy, a na ich miejsce dostarczone i zamontowane zostanie nowe wyposażenie placu zabaw.

Co się pojawi? Huśtawka wahadłowa dla małych, jak i większych dzieci, huśtawka bocianie gniazdo, linarium wspinaczkowe, trampolina, karuzela platformowa, bujak sprężynowiec, piaskownica ze stolikiem, a także elementy małej architektury, ławki z oparciem i kosze na śmieci.
       Podłoże placu wykonane będzie z bezpiecznego materiału (poliuretan), zgodnie z wymaganiami w zakresie bezpieczeństwa upadku, wykonany zostanie także chodnik z kostki betonowej, ogrodzenie z elementami ozdobnymi i oświetlenie. Planowane jest także odtworzenie zieleni. Prace powinny zakończyć się pod koniec października br. Koszt zadania to 248.610,18 zł brutto.
Łukasz Mierzejewski, UM Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Dlaczego nie buduje się placu zabaw i siłowni dla dorosłych przy zdemolowanym miasteczku rowerowym, miejsce jest. Czy mieszkańcy tej dzielnicy to nie Elblążanie?????
  • Moze mi ktos odpowiedzieć jak to sie dzieje, że w dziurowatym Pasłęku maja plac zabaw na poziomie miasta Warszawy a Elblag liczący prawie 100 tys mieszkanców proponuje najmłodszym mieszkańcom plac z poprzedniej epoki, wygladajacy jakby budujacy wrzucali tam to co zostało z jakiejs budowy. W kajki cud ze to ogrodzili bo kundlarze kochali wyprowadzac kundle na trawe gdzie bawiły sie dzieci. Ale to tyle, ten plac w 15 procentach jest wykorzystany-brak mi kur. .wa słów jak na to patrzę ale to ewidetnie wina tych przymułów z um. Jak mozna byc takim ignorantem i bezmózgiem?? Idą wybory, postawcie na młodych, bo ten beton na posiedzeniach rady miasta mysli chyba tylko o tym jakie ciastka będa na stole i jaki rodzaj herbaty. ..
Reklama