UWAGA!

Zadbajmy o stopy naszych dzieci

 Zadbajmy o stopy naszych dzieci

Rodzice zdają sobie sprawę jak wielkim problemem było kupienie w naszym mieście odpowiednich butów dla dzieci. Na szczęście to już przeszłość. Obecnie został otwarty nowy sklep obuwniczy „Akademia Zdrowej Stopy” stworzony z myślą o dzieciach i ich rodzicach.

- Sama jestem mamą i wiem jak trudno było mi znaleźć buty dla moich dzieci – mówi Monika Choma, właścicielka sklepu. - Stworzyliśmy ten punkt z myślą o dzieciach, ale także o ich rodzicach. U nas każdy znajdzie coś dla siebie w odpowiedniej cenie. W Akademii Zdrowej Stopy funkcjonuje kącik dla pociech, co sprawia, że wybór obuwia staje się przyjemnością - dodaje.
       W „Akademii Zdrowej Stopy” znajduje się podoskop na którym wykonujemy badania stóp, pozwalające na określenie wad stopy. W sklepie klienci znajdą buty polskich producentów, które cechują się bardzo dobrą jakością i atrakcyjną ceną. Nowy sklep z obuwiem oferuje bogaty wybór obuwia dla dzieci i młodzieży oraz obuwie korekcyjno-profilaktyczne renomowanych polskich producentów m.in.: Bartek, Aurelka, Mrugała, Befado, Renbut, Obex, Kornecki, Lemigo, Demar. Dodatkowo w sklepie można znaleźć buty dla przedszkolaka ze specjalną podeszwą i usztywnieniem kostki, co jest w tym wieku bardzo ważne. Jest to obuwie znanych firm takich jak: Daniel, Profilek, Aurelka. W „Akademii Zdrowej Stopy” znajduje się też obuwie sportowe takie jak: halówki, korki i obuwie do gry na sztucznej trawie.
       Ponadto, w sklepie można znaleźć: stroje sportowe; kapcie oraz kapcie profilaktyczne; obuwie sportowe; obuwie wizytowe, komunijne; kalosze, kalosze zimowe – śniegowce oraz ocieplacze do kaloszy; pidżamki; bieliznę; rajstopki; skarpetki; wkładki ortopedyczno-supinujące na płaskostopie dla dzieci; płaszczyki przeciwdeszczowe i parasolki; akcesoria obuwnicze oraz środki do pielęgnacji obuwia.
      
       Sklep mieści się przy ul. Płk. Dąbka 138 pomiędzy CH Ogrody a Gildią Kupców Żuławskich.

       ----------- Reklama ----------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie