UWAGA!

Zadbajmy o zdrowy sen

2009-05-21
11:10

Doskonale wiemy, że dobrze przespana noc to lepsze samopoczucie. Dobrze dobrany materac to zrelaksowane ciało.

Decydując się na kupno materaca, który ma nam zapewnić odpowiedni wypoczynek, relaks i komfort snu powinniśmy poświęcić mu nieco więcej uwagi. Prawidłowo dobrany materac, stelaż, łóżko są bardzo ważnym wyposażeniem sypialni. Zdrowy sen jest źródłem, z którego czerpiemy siły witalne i energię na cały dzień.
     W salonie e-sypialnie przy ul.Płk. Dąbka138/6 (pasaż handlowy obok Gildii I piętro) znajdziecie Państwo szeroki wybór materaców oraz otrzymacie fachowe porady, które pomogą wnieść zdrowy klimat snu do waszej sypialni.
     Na komfort snu istotny wpływ ma rodzaj zastosowanych materiałów z jakich wyprodukowany jest materac takich jak: pianka, lateks, sprężyny czy kokos. Jeśli już coś Państwa zainteresuje powinniście koniecznie przetestować go w salonie. Najlepiej położyć się na materacu, zwrócić uwagę jak dostosowuje się do położenia i kształtów naszego ciała. Salon e-sypialnie posiada w swojej ofercie materace: lateksowe (wykonane z mleczka kauczukowego), piankowe, woreczkowe, bonelowe, termoplastyczne oraz szeroką gamę materacy hotelowych, szpitalnych i ortopedycznych.
     Korzystając z fachowych porad obsługi salonu e-sypialnie na pewno wybierzecie Państwo odpowiedni dla swoich potrzeb materac zapewniający wam zdrowy sen i wypoczynek, który ma znaczenie dla waszego zdrowia i dobrego samopoczucia.

 


     W salonie e-sypialnie znajdują się również stelaże do łóżek z regulacją podnóżka i zagłówka. Stelaże te wykonane są z materiałów które umożliwiają indywidualną regulację stopnia twardości. Dopełnieniem wystroju sypialni i gwarancją dobrego snu są podgłówki. W tym salonie również możecie Państwo wybrać odpowiedni dla siebie podgłówek pozwalający na prawidłowe ułożenie kręgów szyjnych, co pozwala mięśniom ramion odprężyć się. Podgłówki wykonane z termoczułego materiału reagują na naszą temperaturę co pozwala na idealne podtrzymanie głowy podczas snu.
     Salon e-sypialnie prowadzi sprzedaż całego asortymentu sypialnianego: materace, stelaże, łóżka i podgłówki, a wszystko to produkty renomowanych polskich firm takich jak Koło, Relaks, Piomar.
     
     

-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej