UWAGA!

Zafunduj sobie odrobinę relaksu

 Hotel Młyn zaprasza do skorzystania z wyjątkowych promocji przygotowanych z myślą o zbliżających się feriach i Walentynkach.

Aqua SPA w Hotelu Młyn przygotowało specjalną ofertę na ferie. Już od soboty 23 stycznia do niedzieli 7 lutego druga godzina jest gratis. Oferta obowiązuje poniedziałek - piątek do 16:30, a w weekendy cały dzień. Przykładowe ceny: dorosły + dziecko do 130 cm - 30 zł. Dorosły + 2 dzieci do 15 lat – 30-40 zł. Do dyspozycji są: niecka pływacka, niecka rekreacyjna z masażami wodnymi i leżankami powietrznymi, brodzik dla dzieci z małą zjeżdżalnią i parasolem wodnym. Sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi. Przygotowano też akcesoria do pływania i wodnej zabawy.
      
       Aqua SPA przygotowało też ofertę walentynkową. W walentynkowy weekend „Druga Połowa płaci połowę”. Spędź dzień z Ukochaną osobą relaksując się w saunach, jacuzzi, basenie (oferta ważna od 12 lutego od 18:30 do 14 lutego do 22:00 z wyłączeniem 13 lutego 10:00 – 14:00). 
      
       To nie koniec ofert walentynkowych Hotelu Młyn. Wyjątkowym doznaniem na pewno będzie jednoczesny masaż dla dwojga w strefie relaksu. Do wyboru są różne masaże:
       Moment for us - 40 min/198 zł masaż pleców i barków dla 2 osób
       Time together - 80min/270 zł masaż twarzy i całego ciała gorącą oliwą dla 2 osób
       Masaż czekoladą - 50 min/320 zł masaż pleców i ramion ciepłą maską czekoladową z nutą olejku ze słodkich migdałów, zakończony gorącą oliwką czekoladową, który rozgrzeje wasze zmysły.

 


       Jak zawsze Hotel Młyn zaprasza też na wyjątkową kolację „Zasmakuj w Młynie” na Wieżyczce Widokowej – to prawdopodobnie jedyne takie miejsce w Polsce! Tylko tu możecie podziwiać zachód słońca lub gwiazdy (a przy takiej aurze pięknie zaśnieżoną Bażantarnię i Górę Chrobrego) jednocześnie korzystając z uczty dla podniebienia. Koszt kolacji dla dwóch osób ze specjalnym walentynkowym menu to 220 zł. Kolacja „Zasmakuj w Młynie” została uhonorowana niedawno Certyfikatem „Produkt Warmia Mazury” za swoje walory historyczne -przyrodnicze. Warto się pospieszyć z rezerwacją, bo Wieża jest bardzo popularna wśród elblążan i nie tylko.
      
       Zaś romantyczna kolacja dla dwóch osób w restauracji ze specjalnym walentynkowym menu to koszt 140 zł. A po kolacji zapraszamy na musującą kąpiel w blasku świec, gdzie będzie tylko we dwoje. Kąpiele marki Kurland® do wyboru: Kleopatry, Szampańska, Time together, W afrodyzjakach (dopłata 100 zł). Zatem ciekawych ofert nie brakuje i każdy znajdzie coś dla siebie.
      

------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie