UWAGA!

Zagłosuj na dzielnicowego

 Elbląg, Zagłosuj na dzielnicowego

Dobiega końca plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego. Na wybranych funkcjonariuszy można głosować wysyłając SMS-y. Plebiscytowi patronują elbląskie media, także portEl. W naszym głosowaniu prowadzą: asp. szt. Sławomir Łowczak z Posterunku Policji w Młynarach oraz st. asp. Artur Horbatowicz z II rewiru.

Plebiscyt to okazja dla mieszkańców, żeby podziękować dzielnicowym za zaangażowanie w ich pracę. A nie jest to łatwa służba. To często do nich jako pierwszych zwracamy się z naszymi problemami, tymi większymi i mniejszymi, jakie trapią nas w naszym miejscu zamieszkania. Zazwyczaj niedoceniani. Media wolą bardziej opisywać spektakularne akcje uzbrojonych po zęby funkcjonariuszy niż pracę dzielnicowych. Sami dzielnicowi przyznają, że w ich pracy trzeba umieć słuchać ludzi. Ich praca nie polega tylko na działaniach zmierzających do ukarania sprawcy wykroczenia, ale także do spotkań i rozmów z mieszkańcami. Dobry dzielnicowy musi cieszyć się zaufaniem mieszkańców terenu, za które odpowiada.
      
       Nasi Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na numer 71624 o treści DPSONDAx, gdzie "x" to numer wybranego funkcjonariusza. W przypadku wyboru np. numeru 54 należy wysłać SMS-a o treści DPSONDA54. Galeria dzielnicowych, wraz z ich numerami, dostępna jest w dziale Fotoreportaże. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Głosowanie zakończy się 28 listopada o północy.
       Patronat nad plebiscytem objął Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski.
      
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ile zarobi na tym policja z SMSów też poinformujecie ? Bo mieszkańców bardziej to interesuje niż kto wygra. Zrobili sobie konkurs tańca z osłami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    nIegłosuję(2013-11-25)
Reklama