UWAGA!

Zagłosuj na swojego dzielnicowego

 Elbląg, Zagłosuj na swojego dzielnicowego

Trwa plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego powiatu elbląskiego i Elbląga. Do 28 listopada na wybranych funkcjonariuszy można głosować wysyłając SMS-y. Plebiscytowi patronują elbląskie media, także portEl. W naszym głosowaniu prowadzą st. sierż. Kamil Boroszko z II rewiru dzielnicowych (miasto) oraz asp. sztab. Sławomir Łowczak z Posterunku Policji w Młynarach (powiat).

Plebiscyt to okazja dla mieszkańców, żeby podziękować dzielnicowym za zaangażowanie w ich pracę. A nie jest to łatwa służba. To często do nich jako pierwszych zwracamy się z naszymi problemami, tymi większymi i mniejszymi, jakie trapią nas w naszym miejscu zamieszkania. Zazwyczaj niedoceniani. Media wolą bardziej opisywać spektakularne akcje uzbrojonych po zęby funkcjonariuszy niż pracę dzielnicowych. Sami dzielnicowi przyznają, że w ich pracy trzeba umieć słuchać ludzi. Ich praca nie polega tylko na działaniach zmierzających do ukarania sprawcy wykroczenia, ale także do spotkań i rozmów z mieszkańcami. Dobry dzielnicowy musi cieszyć się zaufaniem mieszkańców terenu, za które odpowiada.
      
       Nasi Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na numer 71624 o treści DPSONDAx, gdzie "x" to numer wybranego funkcjonariusza. W przypadku wyboru np. numeru 54 należy wysłać SMS-a o treści DPSONDA54. Galeria dzielnicowych, wraz z ich numerami, dostępna jest w dziale Fotoreportaże. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Głosowanie zakończy się 28 listopada o północy.
       Patronat nad plebiscytem objął Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski.
      
       Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej KMP w Elblągu.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A to tylko dzielnicowy chyba za kare wsadzony na moje rejony. Gdyby miall na miare bryke to by wygladal jakos jeszcze a w polonezie orezentuje sie smiesznie xd SLU
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  czeczereczee(2013-11-14)
 • O to mamy dzielnicowych, oni naprawdę istnieją a myślałem, że są jak Yeti. To chyba tylko rodzina i sami zainteresowani wydadzą 1,23 zł na coś czego w życiu nie widzieli.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  obywatelGC(2013-11-14)
 • Policja nie ma prawa agitować społeczeństwo do wysyłania SMSów w celach zarobkowych a nr 71624 takim jest i kosztuje dużo drożej niż w każdej sieci zwykły SMS. Dodatkowo należy zainteresować odpowiednie organa czemu akurat temu operatorowi nabijają kase. Ktos musi mieć w tym interes. Podobnie była afera swojego czasu jak po wypadku czy kolizji pewna grupa policjantów w kilku miastach wzywała jednego i tego samego laweciarza bo mieli z nim "układ zamknięty"
 • ja zaglosuje na dzielnicowego mrówe
 • Proponuję aby głosowali Ci, którzy próbowali uzyskać pomoc od swoich dzielnicowych. Albo lepiej, niech głosują bandyci z dzielnic, gdzie dzielnicowych nikt nie zna, nikt nie widział i nie wie, że taka funkcja jeszcze istnieje. Bo to przecież oni na tym zyskują najbardziej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  BronisławBaton(2013-11-14)
 • A jak by zrobić plebiscyt na najgorszego dzielnicowego- napewno jeden byłby faworytem.
 • Zeby glosowac to trzeba poznac dzielnicowego ja nie mialam okazji poznania choc w swojej miejscowosci mieszkam po nad 20 lat.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  kwwiatuszek123(2013-11-15)
 • Na SWOJEGO DZIELNICOWEGO ????? A który to?????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  214231321(2013-11-15)
 • A może zamiast głosowania, zwiększyć kontrole wewnętrzne w referacie dzielnicowych. Panowie Policjanci sami sprawdźcie co się dzieje i wystawcie notkę tym, którzy na to zasłużyli. Nie mieszajcie ludzi do tego aby dobrze pisali o tych, którzy w sporej części nic nie robią. Nie znam innych dzielnicowych ale tego, który bierze pieniądze za pracę na mojej dzielnicy można nazwać yeti.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  antyyeti(2013-11-16)
Reklama