UWAGA!

Zagraj w golfa dla dzieci i dobrze się baw!

Ci, którzy grają w golfa będą mogli ciekawie spędzić czas. Ci, którzy nie grają też nie będą się nudzić. Charytatywny turniej  "Golfiści noworodkom", który odbędzie się już 1 sierpnia na podpasłęckim polu golfowym Sand Valley Golf & Country Club, to jedna z najlepszych imprez roku. Warto się zjawić, bo cała masa atrakcji i świetna atmosfera gwarantowane!

One potrzebują Twojej pomocy
       Kiedy przychodzą na świat są całkowicie zależne od dorosłych. Noworodki bardzo często potrzebują pomocy i to takiej, która opiera się na specjalistycznym sprzęcie. Tym właśnie zajmuje się Pomorska Fundacja Neonatologii „Dobrze, że jesteś”, która zabiega o jak najlepsze warunki dla maluszków trafiających do gdańskiego szpitala im. św. Wojciecha. I to właśnie im chcą pomóc pasjonaci golfa.
       - To już druga edycja turnieju, ta pierwsza okazała się dużym sukcesem, udało nam się zebrać 30 tys. zł. Poza tym to jedna z najlepszych imprez organizowanych w Sand Valley Golf & Country Club - mówi Robert Kafar, jeden z organizatorów, a także członek Rady Nadzorczej Fundacji.
       Pieniądze, które zebrano przyczyniły się do zakupu nowoczesnego sprzętu - został on przekazany do szpitala św. Wojciecha w Gdańsku.
       - Łącznie udało nam się zebrać ponad 120 tys. zł i uchwałą zarządu Fundacji 115 tys. zł przeznaczyliśmy na kupno ultrasonografu - wyjaśnia Robert Kafar. - Wcześniej na oddziale był tylko jeden ultrasonograf. Teraz, dzięki zakupowi tego drugiego możemy jeszcze lepiej badać, diagnozować i pomagać maluchom. 
       Jak wyjaśnia organizator trudno jeszcze powiedzieć, na co zostaną przeznaczone pieniądze z tegorocznej edycji turnieju, ale na pewno będą to cele statutowe Pomorskiej Fundacji Neonatologii „Dobrze, że jesteś”. 
      
       Taki turniej zdarza się tylko raz do roku
       Żeby tradycyji stało się zadość również i w tym roku taki turniej się odbędzie. Zaprasza na niego pole golfowe Sand Valley Golf & Country Club oraz firma autohouse.pl.
       Jak jednak podkreśla Robert Kafar w pomoc Fundacji zaangażowanych jest bardzo dużo firm, również tych z regionu elbląskiego. To również oni włączyli się w organizację tegorocznego turnieju "Golfiści dzieciom".  Już w sobotę, 1 sierpnia, wszyscy chętni będą mogli zagrać w tę jakże fascynującą dyscyplinę. Koszt uczestnictwa w turnieju 200 zł, należy posiadać ważną kartę HCP Polskiego Związku Golfa.
       - Poza tym dla wszystkich chętnych odbędzie się konkurs Hole in one, polegający na tym, że gracz ma jedną próbę strzału do dołka - wyjaśnia Robert Kafar. - Na tego, który wygra czeka nagroda w postaci samochodu. 
      
       Konkursy, atrakcje i wystrzałowe nagrody!

 

 A co z tymi, którzy w golfa nie potrafią grać? Oni również znajdą coś dla siebie. Organizatorzy przygotowali Akademię golfa, a także Driving Range, czyli miejsce przeznaczone do treningu uderzeń.
       Również i dzieciaki nie będą się nudzić – to dla nich przygotowano strefę zabaw i konkursów. Na dorosłych czeka strefa relaksu przygotowana przez salon masażu tajskiego, można się  będzie również wybrać na przejażdżkę z legendarnym klubem motocyklowym Hells Angels.
       Nie zabraknie garden party, podczas którego będzie można licytować rysunki podopiecznych Oddziału Neonatologii szpitala im. św. Wojciecha oraz przedmioty podarowane przez przyjaciół Fundacji.
       Koszt uczestnictwa w atrakcjach towarzyszących wynosi 100 zł. Wszystkie wpływy z turnieju zostaną przekazane Fundacji na realizację celów statutowych. 
      
       Zainteresowany? Zainteresowana? Kontakt pod mailem info@sandvalley.pl.
      
      

------------Art. sponsorowany-----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie