UWAGA!

Zajęcia dodatkowe? Szukaj ich u nas

2017-10-11
07:00
Zajęcia dodatkowe? Szukaj ich u nas

Dawniej potrzebne były przede wszystkim tym, którzy mają problemy w szkole. Obecnie korepetycje biorą również chcący poszerzyć swoją wiedzę, w tym osoby dorosłe. Czy wiesz, że... w bazie ogłoszeń Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl znajdziesz ofertę pasującą do Twoich oczekiwań?

Jak wynika z komunikatu badań przeprowadzonych przez Centrum Badania Opinii Społecznej pn. „Wydatki rodziców na edukację dzieci w roku szkolnym 2016/2017" aż 61 proc. rodziców posyła swoje dzieci (lub zamierza to zrobić) na dodatkowe, płatne zajęcia edukacyjne.
       - Analiza ogłoszeń zawartych w naszej bazie mówi wyraźnie, że z korepetycji korzystają zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak i gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych – wyjaśnia Natalia Szrama, specjalistka w Biurze Ogłoszeń Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl. - Dla nas jest to znak, że nasi ogłoszeniodawcy skutecznie docierają do swoich odbiorców, na wielu poziomach.
       Najczęściej udzielane są korepetycje z matematyki, korzystają z nich uczniowie szkół podstawowych, przede wszystkim z klas V-VIII, ale i gimnazjaliści. Popularne są również te, które dotyczą przygotowania do egzaminów, głównie do matury. Kolejne miejsce, pod względem ilości, zajmują języki obce, przede wszystkim język angielski oraz niemiecki. Z pomocy w tym zakresie korzystają uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, a także ci, którzy przygotowują się do egzaminów. Coraz częściej można również znaleźć ogłoszenie dotyczące dodatkowych zajęć sportowych dla dzieci.
       Co ciekawe, również i osoby dorosłe chcą się rozwijać – część ogłoszeń zawartych w bazie mówi o korepetycjach udzielanych pracownikom firm oraz osobom prywatnym. Głównie chodzi o naukę języka angielskiego lub niemieckiego albo podniesienie dotychczasowego poziomu w tym zakresie.
       - Ceny za korepetycje kształtują się różnie, od 30-35 zł do 60 zł za godzinę zegarową – dodaje Natalia Szrama. - Nasze ogłoszenia są różnorodne, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie.
      
      
Sprawdź dział ogłoszeń w portEl.pl
      

       lub odwiedź nasze
       Biuro Ogłoszeń
       Elbląg, ul. 1 Maja 1c
       w godz. 8.30-16.30
       tel. 55 235 39 76

      
       ---- autopromocja -----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej