UWAGA!

Zapisz dziecko do Zespołu Szkół Akademickich

2013-03-05
Aktualizowany 2013-03-13 07:00
 
Zapisz dziecko do Zespołu Szkół Akademickich

Wybór szkoły dla dziecka to bardzo trudna i odpowiedzialna decyzja. Coraz częściej rodzice wybierają szkoły prywatne. Jedną z takich szkół jest Zespół Szkół Akademickich w Elblągu. Zespół Szkół Akademickich jest pierwszą w Elblągu prywatną szkołą (o uprawnieniach szkoły publicznej) utworzoną pod patronatem uczelni wyższej.

Celem przyświecającym powstaniu Zespołu Szkół Akademickich w Elblągu było utworzenie Szkoły przyjaznej uczniom i ich rodzicom a przy tym zapewniającej wysoką jakość kształcenia.
      
      
      
      
      
       Wysoki poziom nauczania języka angielskiego

       Wszyscy uczniowie uczęszczają na bezpłatne, dodatkowe zajęcia z języka angielskiego. Poziom nauczania tego języka jest wysoki. Rodzice nie zapisują dzieci na dodatkowe zajęcia gdyż odbywają się one w naszej Szkole - bezpłatnie.
      
       Jednym z atutów Szkoły jest mała liczebność klas
       Szkoła zapewnia uczniom jak najlepsze warunki do nauki, dlatego nasze klasy liczą do 20 uczniów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nauczyciele mają czas i możliwość indywidualnej pracy z każdym uczniem.
      
       Nowoczesne nauczanie interaktywne
       Zdaniem nauczycieli, edukacja interaktywna sprawdza się doskonale. Nauczanie interaktywne maksymalnie zwiększa zaangażowanie i aktywność ucznia. W konsekwencji znacznie poprawia się skuteczność nauczania oraz zwiększa się poziom motywacji i satysfakcji uczniów.
      
       Liczne zajęcia dodatkowe oferowane przez Szkołę
       Szkoła proponuje zajęcia rozwijające zainteresowania, przygotowujące do konkursów, olimpiad, egzaminów zewnętrznych. W ofercie dodatkowych zajęć sportowych znajdują się min. zajęcia taneczne, karate.
      
       Szkoła Bezpieczna
       Budynek Uczelni, w której mieści się Zespół Szkół Akademickich wyposażony został w sprzęt monitorujący. Pod nadzorem kamer są korytarze szkolne oraz otoczenie budynku. Szkoła jest również wyposażona w windę i pozbawiona barier architektonicznych co zwiększa bezpieczeństwo maluchów. Rodzice odwożący swoje pociechy na zajęcia korzystają z bezpiecznego dojazdu pod Szkołę oraz parkingu. Położenie Szkoły jest również jej atutem, choć blisko centrum to panuje u spokój i cisza.
      
       Opiekę uczniom zapewnia świetlica szkolna czynna w godzinach od 6.30 do 18.30.
Dzieci korzystające ze świetlicy mają odpowiednie warunki do wypoczynku, zabawy, zjedzenia posiłku i odrobienia prac domowych. Pobyt dziecka na świetlicy jest bezpłatny. Rodzice mają pewność, że ich dzieci pozostają pod dobrą opieką.
      
       Uczniowie bezpłatnie otrzymują świeże owoce i warzywa (jabłka, gruszki, marchew, paprykę, rzodkiewki). Celem tych działań jest przede wszystkim propagowanie zdrowego odżywiania oraz zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie.
      
      
Zapraszamy!!!
      
       Zespół Szkól Akademickich
       Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Akademickie
       Budynek EUH-E przy ul. Lotniczej 2.
      
www.zsa.elblag.pl
       Sekretariat Szkoły czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
       tel. 55 239 38 98 lub 512 54 28 76.
      

       -------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej