UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zaproszenie na spotkanie informacyjne

Urząd Miejski w Elblągu zaprasza 5 września o godz. 17 na spotkanie informacyjne dotyczące robót budowlanych realizowanych w ramach projektu pn.: "Kompleksowe zabezpieczenie przeciwpowodziowe Żuław – Etap I – Miasto Elbląg".

Podczas spotkania przedstawiciele inwestora oraz wykonawcy robót omówią zakres, harmonogram oraz organizację robót budowlanych obejmujących budowę kanalizacji deszczowej wraz z odtworzeniem nawierzchni drogowej oraz przebudowę nabrzeża rzeki Elbląg w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Zadanie C02a – Przebudowa systemu przeciwpowodziowego prawego brzegu rzeki Elbląg od rzeki Fiszewki do mostu w Al. Tysiąclecia."
       Spotkanie odbędzie się w siedzibie Żuławskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych przy ul. Junaków 3. Zaproszenie jest skierowane do mieszkańców oraz przedsiębiorców prowadzących działalność w rejonie ulic Panieńskiej, Fabrycznej i Zagonowej.
      
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama