UWAGA!

Zaprotestują w Warszawie

 Elbląg, Zaprotestują w Warszawie

Po raz kolejny byli pracownicy Halexu spotkali się wczoraj przed siedzibą firmy domagając się wypłaty zaległych pieniędzy.

Niestety wczorajszy protest też nie przyniósł żadnych rozwiązań. Jednak pracownicy zapowiedzieli, że starają się o zorganizowanie demonstracji w Warszawie. Domagali się również, aby Urząd Celny zwolnił przetrzymywany bezprawnie (w świetle wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego) na granicy węgiel, a pieniądze z jego sprzedaży miałyby być przeznaczone na zaległe wypłaty.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Przed czterema laty ci zdesperowani ludzi wołali o swoje, ciężko zarobione pieniądze i... sprawa wyciszona. Równie "głośno" jest wokół działalności RomanaN, choć z rozmów tego byznesmenPoPrzejściach nie jedną notatkę można by spisać (a choćby z GienadijemN i OlegiemCz...) i komisyję powołać (niektórzy to lubią^_^) www.uop12lat.republika.pl www.abw.gov.pl
 • A ja dodam jeszcze drobny szczegół. gdy całkiem zamkną ul. Traugutta i Moniuszki, my mieszkańcy ul. Chopina, Kopernika, Skłodowskiej -Curie staniemy się bezdomni, bo. .. to są ulice jednokierunkowe, a więc wyjechac z domu rano do pracybędziemy mogli ale juz wrócic do domu -nie. Bo jedyny dojazd odbywał wie własnie ulicami :Moniuszki, i Traugutta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Z Chopina(2011-05-05)
 • mapka jest nieprecyzyjna, zespół szkół gospodarczych jest po pierwsze po drugiej stronie ulicy, po drugie za hotelem żuławy tuż przy ul szymanowskiego. .. .a nawiązując do tematu - mam juz dość tego remontu i jazdy dookoła, ale z drugiej strony za jakiś czas będzie sie przynajmniej dobrze jeździło. .. .mam taką nadzieję.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  również mieszkaniec Chopina(2011-08-03)
 • Do autora: Czlowieku jak nie chcesz remontow ulic to moze wyprowadzac sie do lasu!!!
Reklama