UWAGA!

Zasmakuj przygody - wypłyń na wody Jezioraka

 Zasmakuj przygody - wypłyń na wody Jezioraka

Mnóstwo zatok i zatoczek, połączenie ze szlakiem Kanału Elbląskiego, długa linia brzegowa – to tylko kilka zalet Jezioraka położonego na Pojezierzu Iławskim. To trzecie co do wielkości jezioro w Polsce oferuje szereg atrakcji. Wynajmij jacht za pośrednictwem serwisu czarterujemy.eu i sprawdź, co na Ciebie czeka! Zobacz więcej zdjęć. 

Jezioro pełne tajemnic
       Jeziorak to miejsce z urozmaiconą linią brzegową. Jej południowa strona jest stosunkowo wąska i raczej prosta, widać z niej pola uprawne, łaki, kompleksy letniskowe. Z kolei w północnej części, w rejonie zatoki Widłągi, znajduje się rezerwat orła bielika. Na brzegach można również spotkać czaple, kormorany, żurawie, poluje tu wspomniany orzeł bielik i rybołów. W wodach Jezioraka żyją sandacze, sumy, szczupaki, węgorze, liny, karasie, karpie i okonie, które można zakupić w wioskach rybackich. Coraz częściej można również spotkać raki.
       Północna część jest również bogata w liczne zatoczki, przepiękne wyspy oraz wysepki, o których można usłyszeć legendy i opowiastki. To tam można również znaleźć Wielką Żuławę – największą wyspę śródlądową w Europie – gdzie znajdują się pozostałości wczesnośredniowiecznego grodu.
       Jeziorak to również akwen, który poprzez liczne cieśniny i naturalne cieki wodne łączy się z licznymi jeziorami. To również miejsce dla poszukiwaczy przygód – właśnie tu Zbigniew Nienacki stworzył serię powieści "Pan Samochodzik". To właśnie tam ten polski "Indiana Jones" szukał skarbu.
      
       Jacht, na którym dobrze spędzisz czas
       Serwis czarterujemy.eu oferuje spacerowe jachty motorowe z renomowanej stoczni Delphia, które można wynająć na Jezioraku. Te całkowicie nowe jednostki mają osiem metrów długości, trzy metry szerokości i maksymalnie zanurzają się na 60 centymetrów. Mogą pomieścić maksymalnie pięć osób.
       Na jachtach Delphia Nano, bo tak nazywają się te łodzie, znajdują się dwie koje dwuosobowe, kuchenka, zlewozmywak, a także toaleta w oddzielnym pomieszczeniu z umywalką. Jachty są ogrzewane, posiadają lodówkę turystyczną i oświetlenie, a także w pełni wyposażony kambuz, czyli miejsce do przyrządzania posiłków. Na łodziach są również środki ratunkowe oraz akcesoria niezbędne w żegludze. Jachty ubezpieczone są polisą JACHTCASCO, OC, NW, ubezpieczeniu podlega również bagaż załogi.
       I co najważniejsze - oferta czarterowa jest przeznaczona dla każdej załogi! Na jachtach Delphia Nano można pływać bez uprawnień do sterowania tą jednostką, wystarczy krótkie przeszkolenie, którego udzieli osoba wydająca jacht. 
      
       Jezioro Jeziorak to bardzo ciekawy akwen, który w połączeniu z ofertą czarterową Łodzi Delphia Nano tworzy możliwość wspaniałego wypoczynku w zaciszu przyrody, szumu wiatru lub jak kto woli muzyki szantowej niosącej się po wieczornej tafli wody z okolicznych marin, których nad Jeziorakiem nie brakuje. Zaplanuj wakacje już dziś, bo warto "zapisać" się na ciekawą letnią przygodę. Więcej informacji na stronie www.czarterujemy.eu oraz pod numerem telefonu 661 29 29 49. Polub nas na facebooku a poznasz nas bliżej!
       Z żeglarskim pozdrowieniem! 
       Załoga czarterujemy.eu! 

       ------------ Reklama-------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie