UWAGA!

Zaszaleją z cenami tylko w ten weekend!

Zaszaleją z cenami tylko w ten weekend!

Wygoda, jakość, trwałość – za tymi trzema słowami stoi obuwie norweskiej marki Klaveness Footwear. Dedykowane tym, którzy potrzebują komfortu na co dzień, ale przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie. Nadchodzący "Weekend Szalonych Cen" to świetna okazja do tego, żeby sprawdzić atrakcyjną ofertę elbląskiego sklepu Klaveness Footwear.

- Klaveness Footwear to sklep szczególny, w którym nie pozwalamy sobie na pośpiech i tak zwane „taśmowe” obsługiwanie Klientów. W zespole Klaveness liczy się nie tylko uśmiech i odpowiednie, wręcz serdeczne podejście do Klientów, ale i fachowa pomoc. Zależy nam na kompleksowej obsłudze Klientów oraz ich bliskich, od, przysłowiowego, A do Z – informuje sklep Klaveness Footwear w Elblągu. - Naszym zadaniem jest nie tylko sprzedaż, ale także doradztwo i dopasowanie właściwych produktów. Nie możemy pozwolić sobie na brak cierpliwości czy kompetencji.
      
       Źrodła takiego podejścia należy upatrywać w filozofii marki: to buty są dla stóp, a nie stopy dla butów. Dedykowane tym, którzy borykają się z takimi problemami jak reumatyzm, stopa cukrzycowa, haluksy, palce młotkowate, ale tak naprawdę odpowiadające potrzebom wszystkich dbających o swoje zdrowie. Dodatkowym plusem jest doskonała jakość wykonania i ogromna wygoda.
      
      
Zbliżający się weekend – 14 i 15 października – jest świetną okazją do zapoznania się z ofertą Klaveness Footwear. Tylko teraz, podczas "Weekendu Szalonych Cen", czekają na Ciebie modele jesienne oraz zimowe w rewelacyjnych, mocno obniżonych cenach! Warto również zapoznać się z ofertą obuwia letniego oraz wiosennego - tylko w ten weekend będzie ono objęte specjalną promocją. Przyjdź, przymierz, sprawdź. Niech twoje stopy dowiedzą się, czym jest komfort!
      
       Elbląski sklep Klaveness Footwear czeka na Ciebie w sobotę, 14 października, od godz. 7 do 15. Sklep zaprasza również w niedzielę, 15 października, od godz. 8 do godz. 15.

      
      
    Klaveness
       ul. Żuławska 14a
      
       Godziny otwarcia sklepu:
       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 7 do 15
      
       Środa
       Od godz. 7 do 17
      
       Tel: 55 236 33 51
      
       ----------Reklama--------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie