UWAGA!

Zbuduj swój wizerunek z Pawo

 
Zbuduj swój wizerunek z Pawo
Fot. AD

Rozpoczął się nowy modowy sezon jesień/zima, gdzie wielu z nas postanawia odświeżyć, bądź uzupełnić swoją garderobę o nowe, modne i cieplejsze rzeczy. Wybieramy się do galerii handlowej i dołączamy do wyścigu, w którym uczestniczą wszyscy jej bywalcy. A przecież można inaczej. Zobacz zdjęcia.

Często zapominamy o tym co mamy w szafie, a naszym celem staje się „zaliczenie” każdego sklepu w galerii i wyszukanie z jego oferty czegoś, co nam się spodoba. Trudno jest nam podjąć decyzję o zakupie, bo przecież „jeszcze nie zobaczyliśmy wszystkiego”. Spędzamy na zakupach w galerii kilka godzin, wliczając w to przerwę na fast food, bo bez tego ani rusz. Pomoc ze strony pracowników sklepów ogranicza się do wyszukiwania rozmiarów, więc samodzielnie wertujemy oferty kolejnych sieciówek. Po powrocie do domu nie mamy już siły, aby cieszyć się z naszych „zdobyczy”. Potem okazuje się, że zakupione przez nas rzeczy same w sobie nie prezentują się na nas tak dobrze, jak w kompletnych stylizacjach prezentowanych na sklepowych manekinach. Brzmi jak koszmar, ale każdy z nas wielokrotnie doświadczył tego na własnej skórze. Dlaczego? Dlatego, że tak właśnie wygląda schemat robienia zakupów.
      
       Czy można inaczej?
       Wyobraźmy sobie inny schemat robienia zakupów. Taki schemat, w którym umawiamy się z naszym osobistym doradcą, tak jak umawiamy się do fryzjera. Doradcą, który zna się na modzie, dobieraniu kolorów do cery i koloru włosów, fasonu do sylwetki. Przez telefon ustalamy termin i nasze potrzeby co do zakupów, a całą pracę za nas wykonuje właśnie on - certyfikowany doradca.
      
       Gdy przychodzimy do salonu, nasz doradca czeka na nas z gotowymi propozycjami, częstuje nas kawą, opowiada o trendach mody, przedstawia swoje propozycje. Pokazuje jak można zmieniać stylizacje poprzez zmianę poszczególnych jej elementów i dodatków, również tych, które już mamy w swojej szafie, tak aby tworzyła ona pewną całość – wachlarz możliwości w ramach naszego stylu.
      
       Zapewne pomyślałeś sobie, że brzmi to nierealnie, albo, że jest to oferta poza Twoim zasięgiem.
       Otóż jest to rzeczywistość w zasięgu każdego klienta, dlatego, że taką właśnie formę robienia zakupów wprowadziła do swojego standardu polska firma odzieżowa PAWO. Należy nadmienić, że taka forma spotkań z Doradcą Wizerunku jest bezpłatna.
      
       PAWO już od 25 lat kreuje wizerunek polskiego mężczyzny. Jej projektant Andrzej Foder czerpie inspiracje od wiodących światowych projektantów, którzy prezentują swoje kolekcje na targach Pitti Uomo we Włoszech. Każdy model kurtki, marynarki, garnituru jest jego autorskim projektem, a kolekcje zawsze wpisuje się w najnowsze światowe trendy mody.
       Pracownicy PAWO – certyfikowani Doradcy Wizerunku, zmieniają wygląd, świadomość i poczucie stylu polskiej ulicy, biznesmenów i polityków, przeprowadzając prawdziwe metamorfozy wizerunku swoich klientów.
      
       Ze spotkań z Doradcą Wizerunku chętnie korzystają osoby planujące własny ślub, gdzie mogą zapoznać się z obowiązującymi kanonami stylizacji ceremonialnych. Studniówkowicze, dla których PAWO przygotowało zarówno oficjalną, jak i mniej oficjalną ofertę na tą okazję. Wszyscy Panowie, dla których ważny jest wizerunek jaki budują w swoim otoczeniu, wiedzą jak ważne jest pierwsze wrażenie w kontaktach biznesowych, którzy chcą dzięki temu zyskać większą pewność siebie.
      
       Zapraszamy w każdą ostatnią niedzielę miesiąca – w godzinach 10.00-14.00 na dni otwarte w Salonie PAWO. W najbliższą niedzielę - 25 października - Doradcy Wizerunku zaprezentują kolory i trendy mody jesień/zima 2014/2015 oraz najciekawsze modele z kolekcji PAWO. Odpowiedzą również na pytania dotyczące stylizacji i kanonów mody męskiej.

  Zbuduj swój wizerunek z Pawo
Fot. AD


      
      

Salon PAWO w Elblągu mieści się na ul. Hetmańskiej 3F.
       Na darmowe spotkania z Doradcą Wizerunku można umawiać się pod numerem 724 541 613.

      
----reklama----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej