UWAGA!

Zderzenie na skrzyżowaniu. Samochód stanął w płomieniach

 Elbląg, Zderzenie na skrzyżowaniu. Samochód stanął w płomieniach
Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu dróg pomiędzy miejscowościami Żelazna Góra – Lelkowo i Wyszkowo – Zagaje. Jedno z aut stanęło w płomieniach. Dwie ranne osoby trafiły do szpitali. Zobacz więcej zdjęć.

We wtorek (28 lutego), około godz. 15 Stanowisko Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie odebrało zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch pojazdów osobowych.

Prawdopodobnie w wyniku niezachowania ostrożności doszło do zderzenia dwóch samochodów, które zatrzymały się w pobliskim rowie. Jeden z samochodów zapalił się. Płomienie częściowo uszkodziły drugi pojazd. Pożar doszczętnie zniszczył Skodę Fabię. Drugim rozbitym autem był Opel Astra.

Dwoje kierowców (kobieta podróżująca Oplem i mężczyzna ze Skody) zostali z obrażeniami przewiezieni przez zespoły ratownictwa medycznego do szpitala w Elblągu i Bartoszycach.

Na miejscu zdarzenia oprócz strażaków ochotników z OSP Lelkowo i OSP Żelazna Góra obecni byli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, funkcjonariusze Policji oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama