UWAGA!

Zderzenie na skrzyżowaniu

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 29
  komentarzy
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (z rannymi)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
 Elbląg, Zderzenie na skrzyżowaniu
fot. WS

Dziś (13 maja) około godz. 6.45 na skrzyżowaniu ul. Grottgera, Łęczyckiej i Rawskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jedną poszkodowana osoba została zabrana karetką pogotowia ratunkowego do szpitala. Ruch w rejonie wypadku w czasie pracy służb ratunkowych i policji był utrudniony. Zobacz więcej zdjęć.

Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, 54-letnia kierująca daewoo tico wykonywała skręt w lewo z ul. Grottgera w Łęczycką. W czasie wykonywania tego manewru wymusiła ona pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym z góry, ul. Łęczycką w kierunku Al. Grunwaldzkiej, 27-letnim kierującym pojazdem volkswagen golf. Doszło do zderzenia obu aut. Jedno z bezpośrednio biorących udział w zdarzeniu aut delikatnie uszkodziło dojeżdżającego do skrzyżowania seata.
      

 


       Na miejsce jako pierwsi przybyli ratownicy pogotowia ratunkowego, tuż po nich strażacy z JRG1 Elbląg. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli w pojazdach akumulatory i po uwolnieniu rannej kobiety z tico przekazali ją służbom medycznym. Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Ruch w rejonie wypadku był przez kilkadziesiąt minut utrudniony.
      

Witold Sadowski

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A może by tak rondo turbinowe na tym skrzyżowaniu? Miejsca jest dosyć dużo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ksamol(2013-05-13)
 • Znowu w tym miejscu wypadek. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  horror show(2013-05-13)
 • w czasie ostatniego remontu był nawet zrobiony projekt ronda w tym miejscu ale ekipa prezydenta S. po konsultacjach społecznych (z osobami nie mającymi uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych) wybrała to mocno kolizyjne rozwiązanie. Trudno Cię kochać Elblągu. Hero.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Heronim Zabiełło(2013-05-13)
 • Zdecydowanie-Rondo!!!!Codziennie tamtedy jeżdże kilkakrotnie. Co tam sie wyprawia to woła o pomste do nieba.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  silverek(2013-05-13)
 • Tak zróbmy kolejne rondo i znowu namieszajmy. .. Prawo jazdy jest przywilejem i jednocześnie jest obarczone obowiązkami. Wypadek, który miał dziś miejsce jest (jak napisane) z winy kobiety. Wystarczy znać przepisy (i ich przestrzegać, a wypadków będzie mniej. .. Jeżdżę tamtędy codziennie i nie ma problemów ale oczywiście znajdą się tacy, którzy nie wiedzą kto ma pierwszeństwo i będą narzekać jakie to skrzyżowanie jest straszne. .. Niestety wystarczy, że gdziekolwiek zostanie wyłączona sygnalizacja i już ludzie głupieją. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Okoliczny mieszkaniec(2013-05-13)
 • Czyżbyś okoliczny mieszkańcu nie potrafił po rondzie jeździć, że tak się boisz namieszania? Popieram osoby oponujące za rondami - to najlepsze rozwiązanie (nie tylko w tym przypadku). Znacznie usprawniłoby to ruch.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Kierowca bombowca(2013-05-13)
 • no tak babiniec zawsze ma pirwszenstwo one zawsze sa czyms zajete jkak nie komura to szmina i wogole powinno byc ze psycholog weryfikuje takie stwory co tak sie bujaja po drogach i stanowia zagrozenie. .. .
 • Bombowco, nie boję się jeździć (i umiem) po rondach ale uważam, że pieniądze, które należałoby włożyć w realizację tego ronda (nie mówiąc już o kolejnych utrudnieniach w ruchu w trakcie remontu) można przeznaczyć na bardziej potrzebujące miejsca. Umiejętności jazdy + rozsądek wystarczą by przejeżdżać przez to skrzyżowanie. Nie należy ono wcale do najstraszniejszych jak jest przez niektóre osoby uważane. Jeżdżąc po Polsce można napotkać skrzyżowania, które wołają o pomstę, tu oczywiście według mojej opinii tak nie jest.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Okoliczny mieszkaniec(2013-05-13)
 • Oczywiście, że rondo baranki. Najlepsze, mało kolizyjne, upłynniające ruch. Pewnie znajdzie się du. reń co wjedzie pod prąd, ale cóż. W E-gu wiele jest możliwe. hahaha
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jamess(2013-05-13)
 • Upłynnienie ruchu w tym miejscu to jest to czego potrzeba. Rondo idealnie rozwiązało by ten problem plus zmniejszyło wypadkowość.
 • rondo potrzebne od zaraz :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jaaaaaaaa(2013-05-13)
 • ewidentny brak sygnalizacji świetlnej :)
Reklama