UWAGA!

Zdrowej kobiecie łatwiej na świecie

 Elbląg, Zdrowej kobiecie łatwiej na świecie

Elbląska Liga Kobiet Polskich zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w badaniach i konsultacjach medycznych, które odbędą się 12 czerwca. Tego typu badania są dobrą okazją, aby bezpłatnie zadbać o swoje zdrowie.

W dniu 12 czerwca, w godzinach 10.00–16.00, w Sali Staromiejskiej Urzędu Miejskiego w Elblągu przy ul. Św. Ducha 3–4 można będzie bezpłatnie i bez zapisów wykonać: badanie piersi połączone z nauką samobadania, sprawdzić poziom cholesterolu, poziom cukru, ciśnienia a także skonsultować swoje wyniki z lekarzem-specjalistą. Można będzie także wysłuchać uwag na temat zasad zdrowego żywienia.
       Ponadto możliwe będzie skorzystanie z bezpłatnych porad specjalistów z zakresu medycyny niekonwencjonalnej m.in. w zakresie terapii biorezonansowych, terapii naświetlaniem, terapii odchudzających, kosmetyki twarzy i ciała, wykonania testów alergicznych itp. Na zainteresowanych czekać będzie także… wróżka.
       Bezpłatne badania i konsultacje medyczne są częścią międzynarodowego projektu pt. „Zdrowej kobiecie łatwiej na świecie”. Profilaktyka chorób kobiecych w Elblągu i Kaliningradzie. Projekt realizowany jest przez elbląską Ligę Kobiet Polskich we współpracy z: Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Elblągu, EUHE, Stowarzyszeniem „Amazonki”, Stowarzyszeniem „Vita” z Kaliningradu i mediami. Projekt realizowany w ramach Funduszu Małych Grantów Transgranicznych i Międzyregionalnych finansowany jest ze środków EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego.
      

 


      

oprac. MW

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama