UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Żeglarze przypłyną do Krynicy Morskiej

W sobotę 30 czerwca w Krynicy Morskiej odbędzie się Międzynarodowy Zlot Żeglarski. Impreza stanie się okazją do prezentacji projektu „Pętla Żuław”.

W ramach Zlotu przewidziano szereg wydarzeń prezentujących atrakcyjność szlaków wodnych Delty Wisły i Zalewu Wiślanego. Obok konferencji programowej, pokazów ratownictwa morskiego, regat żeglarskich przewidziano również „miasteczko promocyjne” partnerów projektu „Pętla Żuław”. Impreza wplata się w program obchodów Dnia Teleexpressu.
     Patronat Honorowy nad Międzynarodowym Zlotem Żeglarskim objęli m.in. Bogdan Borusewicz - marszałek Senatu RP, Maciej Płażyński - wicemarszałek Senatu RP, Piotr Grzegorz Woźniak - minister gospodarki, prof. dr hab. Andrzej Ceynowa - rektor Uniwersytetu Gdańskiego, prof. dr hab. Wojciech Przybylski - rektor Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.
     
     Program Międzynarodowego Zlotu Żeglarskiego
     30 czerwca (sobota) Krynica Morska
     godz. 10.30-13 - regaty żeglarskie na Zalewie Wiślanym
     godz. 14 - przywitanie gości w porcie jachtowym w Krynicy Morskiej, otwarcie Międzynarodowego Zlotu Żeglarskiego, przedstawienie Raportu z działań na rzecz rewitalizacji szlaków wodnych Delty Wisły i Zalewu Wiślanego w ramach Międzynarodowej Drogi Wodnej E- 70, wręczenie nagród z okazji Regat Żeglarskich o Międzynarodowy Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego i Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego
     godz. 15 - pokaz ratownictwa morskiego
     godz. 16 - konferencja programowa - prezentacja działań na rzecz aktywizacji turystyki wodnej
     godz. 17 - muzyczny rejs - program rozrywkowy
     godz. 13-20 - miasteczko promocyjne - prezentacja partnerów projektu „Pętla Żuław”.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • tylko patyków nie połamcie przy tych,,wysokowodnych,, mostach nowej generacji .....
 • Niech burmistrz Krynicy nie zapomni przypomniec żeglarzom, że w trosce o ich dobro zrobi wszystko by nie dopuścić do przekopu Mierzei Wiślanej, co byłoby katastrofa dla żeglarstwa na Zalewie Wiślanym!!!:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  szczur lądowy:)(2007-06-29)
 • ciekawy jestem kogo organizatorzy konferencji programu-prezentacja dzialan na rzecz aktiwizacji turystiki wodnej, ma na swoim celu, czy obejmuje szersze warstwy spoleczne?
 • Krynica przecież jest przeciwna żeglarstwu nie zgadzając się na przekop mierzei. Może wreszcie im się oczy otworzą. Chociaż najbogatsza gmina w Polsce nie bardzo ma ochotę na to aby wzbogaciły się również gminy Stegna, Sztutowo czy Tolkmicko. Po prostu wredni zazdrośnicy.
 • Oj może byc b.źle,gdzie msza rozpoczynajaca regaty.....taca by była pelna pleban poswieci zalogi i ich sprzet.....moga byc kłopoty PiS i jego poplecznicy czuiwaja.....stopy wody pod kilem i udanej zabawy zycze croll
 • Oj będzie impreza! Na której może podadzą rybkę do zjedzenia, może nawet złowioną w Zalewie Wiślanym. Oby wszyscy uczestnicy nadal się dobrze czuli.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jan Kowalski(2007-06-30)
 • Szanowni Państwo proszę potraktować niniejszą informację jako oficjalne zgłoszenie do prokuratury. Wszyscy uczestnicy, którzy płynęli na tę imprezę rzeką Elbląg na odcinku od Nowakowa do czerwonej latarni złamali prawo. Odcinek ten jest w rezerwacie przyrody "Zatoka Elbląska" i obowiązuje zakaz pływania a nawet przebywania od 1 marca do 31 sierpnia. Dobrze wiemy, że rezerwat został powołany na podstawie sfałszowanych dokumentów, ale prawo jest prawem. Opis granic rezerwatu znajdziecie państwo na stronie rafzen.pl lub graficznie na mapie na tej stronie, jak również na planszach w Urzędzie Miasta Elbląg, w Urzędzie Gminy Elbląg. Mam nadzieję,że sądy 24 godzinne obowiązują. Sądzę, że pętla polityczna zaciska się nad niektórymi politykami. Jerzy Kulas
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jerzy Kulas(2007-07-01)
 • składanie fałszywych doniesień też jest przestępstwem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nie pieniacz(2007-07-01)
 • Kowalski: czyżbyś składał groźby karalne?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  lubiący ryby(2007-07-01)
 • Super imreza.to mi sie podoba
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  weteran(2007-07-01)
 • super impreza
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jerzy Dorsz(2007-07-01)
 • widzę tu piewców wszechmogącego Ministra Sprawiedliwości, co pod przykryciem walczą o własne interesy. Może czas zacząć walczyć o prawa właścicieli działek na Księżycu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  taki sobie gość(2007-07-01)
Reklama