UWAGA!

Zginęły dwie krowy, wróciły cztery

 Elbląg, Zginęły dwie krowy, wróciły cztery
(fot. arch. portel)

Niedzielne zgłoszenie kradzieży dwóch krów z pastwiska zakończyło się pomyślnie zarówno dla pokrzywdzonego, jak i zaginionych zwierząt, które w powiększonym składzie wróciły do gospodarza. W trakcie całego zdarzenia okazało się bowiem, że zaginione krasule opuściły pastwisko aby ocielić się na sąsiednim polu.

W niedzielny (26 września)  poranek oficer dyżurny braniewskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży dwóch krów z pastwiska w Klejnowie (gm. Braniewo). Poszkodowany oszacował straty na kwotę 4.000 zł. Zanim jednak policjanci zdążyli ustalić wszystkich okoliczności zniknięcia krasul, krowy zostały odnalezione przez właściciela na sąsiednim polu w pobliżu Różańca (gm. Braniewo). Okazało się, że obie krowy były cielne i samowolnie odeszły od stada aby w spokoju oczekiwać potomstwa. Cała czwórka trafiła z powrotem do właściciela.
      
KPP Braniewo
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • no ten to masz szczescie. .. pewnie i byk mu sie ocieli niedlugo. Mnie jak zginął samochod to nie przyprowadzili 2 tylko znaleźli resztki mojego w lesie po rozbiorce na części. :(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  oborowy(2010-09-27)
 • sądzę po opisie na "klipsie" że nie jest to krowa spod Braniewa (Warmińsko-Mazurskie) tylko z Pomorskiego z jego środkowej części sądzę też po jej oczach że w okresie kiedy było robione foto nie była cielna wydaje mi się też że takie plamy posiadają krowy rasy holenderskiej a te cielą się na wiosnę. Dziękuję za uwagę
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Agronom(2010-09-27)
 • Zgubil 2 krowy a znalazl 4 to sie nazywa biiznes
 • Agronom, daj swoja fotkę na portal:)
 • Agronom, masz rację, to jest naprawdę niedopuszczalne, żeby z takiego wydarzenia portel nie zrobił fotoreportażu. Ktoś powinien ponieść odpowiednie konsekwencje za brak zdjęć chociażby cielaczków; )
 • Ja jestem chłop z Mazur i tak wołajcie za mną. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Agronom(2010-09-28)
Reklama