UWAGA!

Zimowe ferie z wojskiem

2014-01-23
Aktualizowany 2014-01-28 09:31
 
Elbląg, Zimowe ferie z wojskiem
fot. st. chor. Sławomir Tessar

29 stycznia, w godz. 9 - 13 w 16 Batalionie Dowodzenia zorganizowany zostanie „Dzień Otwartych Koszar”. Zapraszamy zarówno grupy zorganizowane jak i indywidualnie – dzieci do lat 10 pod opieką dorosłych.

Przed nami ferie zimowe. W zamieszczonych w lokalnych mediach artykułach, widać iż przygotowano bardzo bogaty program ferii w naszym mieście. 16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana a dokładniej 16 Batalion Dowodzenia, pragnie także włączyć się w tą bogatą ofertę.
       Dlatego serdecznie zapraszamy 29 stycznia, w godz. 9 - 13 do 16 Batalionu Dowodzenia, gdzie zorganizowany zostanie „Dzień Otwartych Koszar”.
       W czasie pobytu w jednostce proponujemy zapoznanie się z techniką wojskową, będącą na wyposażeniu batalionu, budową i danymi technicznymi broni strzeleckiej, krótki kurs udzielania pierwszej pomocy, prowadzony przez służby medyczne batalionu, zwiedzenie jednego z pododdziałów jednostki oraz Sali Tradycji 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej oraz 16 Batalionu Dowodzenia. Zapraszamy zarówno grupy zorganizowane jak i indywidualnie – dzieci do lat 10 pod opieką dorosłych.
       Zgłoszenia grup prosimy kierować do Sekcji Prasowej 16 PDZ – tel. (0 – 55) 230 – 22 – 61 lub e-mai: dywizjazmechanizowana@interia.pl  w zgłoszeniu prosimy o podanie liczby uczestników, godziny przybycia oraz danych kontaktowych do opiekuna grupy.
       Serdecznie zapraszamy!
      
      
mjr Zbigniew Tuszyński, rzecznik prasowy 16 PDZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama