UWAGA!

Ziobro wymienił prokuratora okręgowego

 Elbląg, Nowy prokurator okręgowy Leszek Gabriel ma 58 lat
Nowy prokurator okręgowy Leszek Gabriel ma 58 lat (fot. Anna Dembińska)

Od poniedziałku nowym prokuratorem okręgowym w Elblągu jest 58-letni Leszek Gabriel. Jego poprzednik sprawował tę funkcję od 13 lat. Decyzję o zmianie podjął prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

Leszek Gabriel, jak informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Elblągu, jest prokuratorem z 32-letnim stażem. Do lutego 2015 roku pełnił funkcję prokuratora rejonowego w Braniewie, a ostatnio pracował w Prokuraturze Okręgowej – w Wydziale I Organizacyjnym w Dziale Nadzoru nad Postępowaniem Przygotowawczym.
       Na stanowisku prokuratora okręgowego zastąpił Zbigniewa Więckiewicza, który pełnił tę funkcję od 13 lat. Jak informuje Anita Kniga-Węzik, rzecznik Prokuratury Okręgowej, poprzedni szef od dłuższego czasu przebywa na zwolnieniu lekarskim.
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • dobra zmiana
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  17
  kumaty(2016-04-12)
 • dobra zmiana ala PiS
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23
  6
  Erika(2016-04-12)
 • Zmiany, zmiany, zmiany. .. jak w filmie Barei "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz".
 • A za 4 lata kolejna zmiana :)
 • Widać już tu rękę KRasulskiegop
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  3
  RedaktorJabłkalski(2016-04-12)
 • W końcu połączenie telefoniczne relacji Moskwa : Tusk, Kopacz, Schetyna. .. .- Prokurator w Elblągu zostało bezpowrotnie przerwane ! Orzeczenia sądowe w Elblągu w końcu w rękach Polski.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  22
  dbvh(2016-04-12)
 • Z niepokojem obserwujemy toczące się na arenie międzynarodowej dyskusje dotyczące rzekomego zagrożenia demokracji w Polsce pod rządami Prawa i Sprawiedliwości (PiS), zamachu na Trybunał Konstytucyjny (TK), „zawłaszczania państwa”. Niektóre media upowszechniają opinie o „przyjmowaniu putinowskich standardów w życiu publicznym”. Te pogłoski nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, a przyczyniają się do budowania negatywnego obrazu Polski, o czym wielokrotnie już informowaliśmy międzynarodową opinię publiczną.
 • W jedności siła. Myślę że czas odłożyć kłótnie i solidarnie cała mierzeja zacząć walczyć o infrastrukturę. Skoro kanał jest pewny to trzeba przy okazji pomyśleć o przystani jachtowego w nowym świecie na zalewie, z samych opłat za przechowywanie i parkowanie jachtów to są miliony rocznie, do tego zatrudnienie dla kilkunastu osób. Droga 501 z chodnikiem pieszorowerowym. Gazyfikacja Mierzei przy okazji. Nie dajmy się tanio sprzedać. Sklepy wędkarskie, żeglarskie, zakład szkutniczy, wypożyczalnia sprzętu wodnego itp. .. .. Mamy Wójta na poziomie, inne gminy też nie gorszych więc zawalczyć o nasze dla naszych dzieci żeby nie musiały uciekać za pracę.
 • Często odwoływane osoby zaczynają chorować, tak samo było po referendum w Elblągu, to są ludzie z świecznika, urzędnicy, politycy nie mają wstydu.
 • Nie martw się, wszystko idzie bardzo dobrze, powolne ale systematyczne odrywanie komuchów i zdrajców od koryta. Rezim komunistyczny UE moze tylko patrzec i szczekac zebami.
 • Nie ma się co niepokoić o wizerunek Polski! Wystarczy przestrzegać prawa i opublikować wyrok Trybunału Konstytucyjnego i wszystko będzie w porządku.
 • Nie może być tak żeby Państwo w Państwie czyli TK ostatni bastion antypolskiej opozycji dyktował Rządowi, Prezydentowi i Sądom co maja robić a co nie!!!
Reklama