UWAGA!

Zlot Grunwaldzki 2011

 
Elbląg, Zlot Grunwaldzki 2011
fot. nadesłane

Wspólnota Drużyn Grunwaldzkich jest najstarszym i najprężniej działającym ruchem programowo-metodycznym w Związku Harcerstwa Polskiego. Wspólnota wraz z Chorągwią Warmińsko-Mazurską są organizatorami już XL Zlotu Drużyn Grunwaldzkich.

Zlot Drużyn Grunwaldzkich jest największym przedsięwzięciem harcerskiego lata. Te niepowtarzalne spotkanie ponad tysiąca harcerzy z całej Polski, to również okazja do uczestnictwa w ciekawych zajęciach. Wszystkie one są różnorodne, dotyczą między innymi tradycji rycerskich, kultury, sportu. Kulminacją imprezy jest coroczne wręczenie drużynom odznak grunwaldzkich przez Naczelnika Związku Harcerstwa Polskiego oraz udział w rekonstrukcji bitwy i wielkie harcerskie świętowanie w miasteczku zlotowym.
       Od wielu lat reprezentacja Hufca Elbląg ZHP bierze udział w tym przedsięwzięciu. W tym roku instruktorki elbląskiego hufca - hm. Marzena Skonieczna, pwd. Małgorzata Guzowska, pwd. Ewelina Dżugan oraz dh. Paulina Nieszporek są odpowiedzialne za pracę Biura Wspólnoty.
      
Ewelina Dżugan, Harcerska Służba Informacji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama