UWAGA!

Złota jakość, bezpieczne rozwiązania

2013-09-16
14:00
 
Złota jakość, bezpieczne rozwiązania

Mówi się, że pieniądze to nie wszystko, jednak nikt nie zaprzeczy temu, że są one integralną częścią naszego życia. Warto zatem, aby wszystkie operacje z nimi związane powierzyć tym, którzy mają za sobą lata doświadczenia, potrafią reagować na potrzeby stale zmieniającego się rynku finansowego tak jak Lombard Dukat, który na elbląskiej mapie istnieje od ponad dwudziestu lat.

Jakość wypracowana latami
       Historia firmy sięga 1992 r. kiedy to nowy system gospodarczy dopiero zaczynał funkcjonować. Lombard Dukat od podstaw tworzył jasne i przejrzyste zasady, którymi posługuje się do dziś. Jakość, doświadczenie oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta sprawiły, że od ponad dwudziestu lat miejsce to cieszy się zaufaniem oraz akceptacją. Trzy punkty na mapie miasta – przy ul. Hetmańskiej, Brzozowej oraz Al. Grunwaldzkiej – a także 24- godzinny dostęp telefoniczny sprawiają, że załatwienie każdej, nawet najdrobniejszej sprawy zajmuje niewielką ilość czasu.
      
       Dukat Każda rzecz ma swoją wartość
       Potrzebujesz pieniędzy? Zaufaj zatem doświadczeniu i wieloletniej jakości usług. Lombard Dukat oferuje atrakcyjne warunki pożyczek gotówkowych pod zastaw różnych, wartościowych rzeczy, od złota czy srebra, przez sprzęt elektroniczny aż do RTV i AGD.
       Nie masz żadnej z tych rzeczy, a potrzebujesz gotówki? Nie martw się, Dukat jako jedyny oferuje możliwość udzielenia pożyczki pod zastaw sprzętu rolniczego, samochodu, a nawet jachtu czy motorówki.
       Jeżeli na miejscu nie możesz stawić się osobiście to zadzwoń, przedstawiciel firmy Dukat przyjedzie do Ciebie.
       Nie wiesz gdzie najlepiej ulokować Twoje wartościowe rzeczy? Boisz się, że otrzymasz za nie za mało? Spokojnie, tutaj dostaniesz możliwie najbardziej atrakcyjną wartość.
       Obsługa firmy Dukat dba, aby pożyczający, jak też kupujący był obsłużony z należytą starannością. Każda sprzedawana rzecz poddawana jest wnikliwej analizie pod względem merytorycznym oraz technicznym.
      
       Dukat Po pierwsze – nie ryzykuj
       Każdy z nas stara się jak najlepiej i najrozsądniej zarządzać finansami. Dlatego też Dukat wychodzi swoim klientom naprzeciw i oferuje jak najbardziej atrakcyjne warunki pożyczek pieniężnych. Nie boi się również rozmowy i oferuje możliwość negocjacji oprocentowania.
       Bez ryzyka nie ma zabawy – tak, ale nie w przypadku finansów. Liczy się rozsąd¬ek oraz pewność. Dukat swoim klientom oferuje stabilność, a także takie rozwiązanie, które jak najmniej wpłynie na stabilność finansową gospodarstwa domowego. Bez dodatkowych, ukrytych kosztów, prowizji i odsetek.
       Wziąłeś pożyczkę gdzieś indziej? Nie jesteś z tego zadowolony? Sprawdź zatem ofertę firmy Dukat, która swoim klientom proponuje atrakcyjne warunki, a także pomoc przy procedurach oraz formalnościach związanych z przeniesieniem.
      
       Wszystko w jednym miejscu

       Nie podoba ci się stanie w kolejkach? Nie masz czasu ani ochoty na wędrówkę po różnych punktach miasta? Od teraz w Dukacie możesz zapłacić za prąd, gaz czy multimedia, a także opłacić raty i ubezpieczenia, rachunek za telefon czy doładować konto w systemie pre-paid.
       Również i tutaj masz możliwość skorzystania z doładowań liczników elektrycznych.
      
      
Wszelkie szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Lombardu, a także na Facebooku.
      
       Zadzwoń! 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu
       Tel: 531 850 850

      
       Lombard Dukat

      
       Ul. Hetmańska 8
       Godziny otwarcia:
       Poniedziałek – Piątek
       Od godz. 7 do 22
      
       Sobota – Niedziela
       od godz. 9 do 22
      
       Ul. Brzozowa 6 (przy Hali Targowej)
       Godziny otwarcia:
       Poniedziałek – Piątek
       Od godz. 8 do 19
      
       Sobota
       Od godz. 9 do 15
      
       Al. Grunwaldzka 41

       Poniedziałek – Piątek
       Od godz. 9.45 do 18
      
       Sobota
       Od godz. 9.45 do 14

      
      
       -------Reklama-------
        
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej