UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zmiana organizacji ruchu DW 504

2013-08-26
Aktualizowany 2013-08-28 08:35
Elbląg, Zmiana organizacji ruchu DW 504

Eurovia Polska S.A. informuje o zmianie organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic 12 Lutego, Teatralnej i Nowowiejskiej w związku z przebudową drogi wojewódzkiej nr 504.

Zmiana polegać będzie na zamknięciu prawej jezdni ul. Płk Stanisława Dąbka (od strony sklepu Biedronka) na odcinku od ul. Nowowiejskiej do ul. Królewieckiej i poprowadzeniu ruchu w dwóch kierunkach po nowo wybudowanej lewej jezdni. Pojazdy jadące ul. 12 Lutego w stronę ul. Płk Stanisława Dąbka zostaną skierowane na przeciwny pas (od strony Placu Jagiellończyka) na odcinku ul. Teatralnej, aż do ul. Królewieckiej.
       Ruch w lewo z ulicy Płk Stanisława Dąbka w kierunku ul. Królewieckiej będzie zamknięty.
       Ul. Nowowiejska w obrębie skrzyżowania zostanie zawężona do jednej jezdni, ruch będzie się po niej odbywał dwukierunkowo.
       Otwarty zostanie ruch z ulicy Teatralnej w kierunku ulic 12 Lutego, Nowowiejskiej i Płk. Stanisława Dąbka.
       Z ul. Królewieckiej nie będzie możliwy skręt w lewo w stronę ul. 12 Lutego. Aby udać się w tym kierunku należy skręcić w prawo i nawrócić na wysokości ul. Uroczej.
       Obok schemat poruszania się po skrzyżowaniu.
       Planowany termin wdrożenia organizacji (o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne) to 6 września. Czas obowiązywania ok. miesiąc.
       Prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do tymczasowego oznakowania.
      
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama