UWAGA!

Zmiana organizacji ruchu na starówce

 Elbląg, Zmiana organizacji ruchu na starówce

W środę, 22 stycznia, od godzin porannych planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na ulicy Rybackiej w związku z planowanym rozpoczęciem robót związanych z przebudową odcinka tej ulicy.

Odcinek ul. Rybackiej objęty przebudową tj. od skrzyżowania z ul. Wodną na długości ok. 90m w kierunku ul. Stary Rynek zostanie wyłączony z ruchu kołowego. Na pozostałym odcinku ul. Rybackiej wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy. Dojazd do ul. Rybackiej odbywać się będzie z ulicy Wodnej przez ul. Mostową oraz ul. Stary Rynek. Na odcinku ulicy Stary Rynek wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy od ul. Mostowej w kierunku ul. Rybackiej i Kowalskiej. Na całej długości ulicy Mostowej obowiązywać będzie ruch dwukierunkowy.

Do ul. Rybackiej dojazd będzie możliwy także przez ulicę Rzeźnicką i odcinkiem ul. Stary Rynek. Poza wymienionymi zmianami ruch w obrębie Starego Miasta odbywać się będzie zgodnie z  istniejącymi zasadami. Schemat tymczasowej organizacji ruchu przedstawiony jest na załączonej mapce.  

 

Departament Zarząd Dróg Urzędu Miejskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Chyba spoko to wymyślili.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  0
  friiss(2020-01-21)
 • jaka jest zasadnosc stosowania znaku A-20 Odcinek jezdni o ruchu dwukierunkowym, wystarczy stosowac znaki D- 3 Droga jednokierunkowa jesli ruch tego wymaga (ktory obowiazuje do skrzyzwania, w innych wypadkach wiadomo ze ruch jest dwukierunkowy), jesli tak to ma wygladac tworzy sie smietnik ze znakami a ludzie nie powinni miec prawa jazdy
 • Zamknąć starówkę niech pieszo chodza.
 • proszę pan Wójcik wykupił pełno mieszkań na Rybackiej to i ulica szybciutko będzie piękna, a inne ulice i chodniki dziurawe czekają wiele lat, to jest żałosne
 • Na Kowalskiej zakaz zatrzymywania (niedotyczy chodnika) i było by fajnie, teraz na ul. trochę wąsko, a chodnik tam ma więcej niż 1,5 m, tyko trzeba pamiętać, że auta o dmc większej niż 2,5 t nie mogą parkować na chodnikach - ale kogo to obchodzi.
 • I super jest, a będzie jeszcze lepiej, dobrze, że przed sezonem. A kiedy Portel poinformuje nas, co się szykuje między Hotelem Elblag, a ul Wodną, chyba, że coś przeoczyłem.
Reklama