UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Fabrycznej

 
Elbląg, Zmiana organizacji ruchu na ulicy Fabrycznej

W związku z rozpoczęciem robót budowlanych w ramach Zadania C02a – Przebudowa systemu przeciwpowodziowego prawego brzegu rzeki Elbląg w rejonie rzeki Fiszewki do mostu w Al. Tysiąclecia wykonawca robót informuje, że prace będą prowadzone przy całkowitym wyłączeniu z ruchu odcinka jezdni ulicy Fabrycznej.

W związku z prowadzonymi pracami od 9 września zostanie zamknięty wlot ul. Fabrycznej na skrzyżowaniu z Al. Tysiąclecia. Zmiana obejmować będzie wyłączenie z ruchu lewoskrętu z Al. Tysiąclecia w ul. Fabryczną oraz wylotu z ul. Fabrycznej do Al. Tysiąclecia. Dojazd do stacji paliw odbywać się będzie istniejącym zjazdem z Placu Grunwaldzkiego, natomiast wyjazd poprzez drogi wewnętrzne na terenie kompleksu usługowo-handlowego przy Al. Grunwaldzkiej (teren dawnego Elzamu). Dojazd do ul. Fabrycznej odbywać się będzie od strony ul. Malborskiej i zostanie stosowanie oznakowany. Po zakończeniu tego etapu, planowanym na 9 października 2013 roku, nastąpi otwarcie wlotu skrzyżowania, a prace przeniosą się na dalszy odcinek ul. Fabrycznej. Ruch pieszy podczas budowy kanalizacji deszczowej będzie mógł odbywać się istniejącymi chodnikami, ponieważ w tej fazie prace będą się skupiały tylko na obszarze jezdni.
       Szczegóły organizacji ruchu przedstawia załącznik graficzny. Prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do tymczasowego oznakowania.
      
Monika Borzdyńska, rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama