UWAGA!

Zmiana organizacji ruchu

Elbląg, Zmiana organizacji ruchu

Planowana zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic 12 Lutego, Teatralnej i Nowowiejskiej została, z uwagi na warunki pogodowe, przesunięta o trzy dni.

Eurovia Polska S.A. informuje o zmianie organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic 12 Lutego, Teatralnej i Nowowiejskiej w związku z przebudową drogi wojewódzkiej nr 504.
       Ze względu na występujące w ostatnich dniach intensywne opady deszczu ulega zmianie termin wdrożenia nowej organizacji ruchu. Pierwotny termin 6 września zostaje przesunięty na 9 września.
      
Monika Borzdyńska, rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • a moim zdaniem to lipa z tymi warunkami, w soboty nie pracują, w niedziele też, bierzcie przykład z Caerffura pracuja od 6.00 do 22,świątek piątek niedziela
 • a moim zdaniem powyższe skrzyżowanie będzie ponownie przebudowywane w momencie, gdy trzeba będzie poprowadzić tory tramwajowe wzdłuż ul. 12 lutego. Zapomniano o budowie rozjazdów tak, jak to miało miejsce np. obok szkoły muzycznej. Ale co tam w UM, żaden z "mądrali" nie liczy się z kosztami, jakie na inwestycje zostają przeznaczane. Grunt to prywata.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  spostrzegawczy(2013-09-05)
 • Ta przebudowa NIGDY się nie skończy!!! Jakie intensywne opady?! Czy oni już całkowicie na łby poupadali?! Czy ja już kiedyś nie wspominałem, że wykonawcy /eurovia/ na zimę czekają, zamiast robić na trzy zmiany siedem dni w tygodniu, jak na kluczową dla miasta inwestycję przystało? Prorokiem jestem, czy co. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  prorok(2013-09-05)
 • ...nie dziwi nic!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Czytelnik_MOBI_27468(2013-09-05)
Reklama