UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zmiany kadrowe w urzędzie

 
Elbląg, Zmiany kadrowe w urzędzie
fot. nadesłana

Prezydent Witold Wróblewski spotkał się dziś (31 marca) z kadrą kierowniczą Urzędu Miejskiego. Spotkanie dotyczyło głównie zmian kadrowych, które nastąpiły w Urzędzie. Na emeryturę odeszli skarbnik miasta, Zbigniew Pater oraz Barbara Dyrla, kierownik Referatu Zdrowia.

Dzisiejszy dzień był ostatnim dniem pracy odchodzącego na emeryturę skarbnika miasta pana Zbigniewa Patera. Podczas narady prezydent, wiceprezydenci oraz dyrektorzy departamentów raz jeszcze podziękowali mu za ponad 22 lata pracy na tym stanowisku. Od 1 kwietnia zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej funkcję skarbnika miasta będzie pełniła pani Rozalia Grynis, która w Urzędzie Miejskim jest zatrudniona nieprzerwanie od 1977 roku, a od ponad 20 lat pracuje na stanowisku zastępcy skarbnika.
       Od 1 kwietnia zastępcą skarbnika miasta będzie pani Mirosława Falkowska, która podczas dzisiejszego spotkania odebrała nominację z rąk prezydenta. Pani Mirosława Falkowska jest magistrem ekonomii. Od 16 marca 2000 r. jest zatrudniona w Urzędzie Miejskim, zajmując stanowiska: inspektora ds. budżetu, dyrektora Departamentu Budżetu i kierownika Referatu Budżetu w Departamencie Skarbnika Miasta.
       Zmiany nastąpiły również w Referacie Zdrowia i Spraw Społecznych. Z dniem 30 marca po ponad 25 latach pracy w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej i Urzędzie Miejskim na emeryturę odeszła Barbara Dyrla – dotychczasowy kierownik Referatu. Z dniem dzisiejszym obowiązki kierownika prezydent powierzył na okres trzech miesięcy pani Annie Barańskiej, która od roku pracuje w Referacie Zdrowia i Spraw Społecznych, na stanowisku ds. realizacji zadań Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Wcześniej - w latach 2012 – 2016 była pracownikiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Elblągu. Pani Anna Barańska jest magistrem pedagogiki społecznej. Posiada także studia podyplomowe na kierunkach: Akademii Rozwoju Umiejętności Trenerskich i psychologii pozytywnej.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama