UWAGA!

Zmiany tras 6, 10 i T3

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z przebudową drogi wojewódzkiej nr 503 i zamknięciem wjazdu z ul. Robotniczej w ul. Teatralną oraz wyłączeniem z ruchu części ul. Browarnej (od skrzyżowania z ul. Grażyny do Państwowej Straży Pożarnej), od dnia 4 marca  do odwołania wprowadzone zostaną częściowe zmiany tras na obu kierunkach, na liniach nr 6, 10 i T3.

Linia nr 6
       Zmiana trasy od skrzyżowania Tysiąclecia – Malborska, ulicami: Tysiąclecia, Hetmańską, 12 Lutego do skrzyżowania z ul. Nowowiejską, następnie po stałej trasie.
       Linia nr 10
       Zmiana trasy od skrzyżowania 12 Lutego – Nowowiejska – Teatralna, ulicami: Dąbka, Pionierską, Robotniczą, Brzeską do skrzyżowania z ul. Browarną, następnie po stałej trasie.
       Linia nr T3
       Zmiana trasy od skrzyżowania Browarna – Robotnicza, ulicami: Robotniczą, Brzeską do skrzyżowania z ul. Browarną, następnie po stałej trasie.
      
       Tymczasowe zmiany w trasie wymienionych linii będą wiązały się z wprowadzeniem kilkuminutowych korekt w rozkładach jazdy. Zmienione rozkłady jazdy będą dostępne na stronie internetowej www.zkm.elblag.com.pl od dnia 1 marca br. Rozkłady jazdy z uwzględnioną korektą będą rozwieszone na przystankach w dniach 1 i 4 marca.
       Szczegółowe informacje na temat wprowadzanych zmian, a także na temat funkcjonowania komunikacji miejskiej, cennika biletów i przepisów oraz Elbląskiej Karty Miejskiej można uzyskać pod nowym numerem informacji ZKM w Elblągu - 55 235 55 00.
      
Michał Górecki, Zarząd Komunikacji Miejskiej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama