UWAGA!

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej

 Elbląg, Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej
Fot. archiwum portEl

ZKM w Elblągu informuje, że 31 maja (piątek) w komunikacji miejskiej będzie obowiązywał rozkład jazdy jak w sobotę. Wyjątkiem w tym zakresie będzie linia nr 20, na której będzie obowiązywał w tym dniu rozkład jazdy jak w dni robocze.

Przypominamy jednocześnie, że 30 maja (czwartek) w komunikacji miejskiej będzie obowiązywał rozkład jazdy jak w niedziele.

Michał Górecki, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Przestańcie ćwiczyć z komunikacja miejską. Kiedy wrócą zlikwidowane linie autobusowe. co? Przestańcie wysyłać ten zlom tramwajowy za bramę. jesteśmy ludźmi nie bydło. To samo tyczy się tych krótkich autobusów to nie wiocha. Mniejsze miasta mają tabor super a wy nadal PRL
 • Niestety te krótkie autobusy (atrapy) mają kontrakt do 2027 roku Hashtagi: #Nowatkowskimaciej@wp.pl
 • zkm to NAJWIĘKSZY SZKODNIK mieszkańców Elbląga. To co zrobili z rozkładem obcinając wozokilometry kosztem dostępności komunikacji woła o pomstę do nieba. Panie prezydencie Missan niech pan zrobi z tym zkmąwskim betonem porządek bo Wróblewski stał również za takim rozwiązaniem klepiąc się po plecach z zkm.
 • Proponuję zrobić spotkanie obu firm, kierowców i przedstawicieli ZKM oraz prezydenta miasta... Sporo syfu wyjdzie który nagromadził się przez lata..
 • ZKM ma monitoring kierowców w autobusach. Służy on wyłącznie do karania ludzi za koszule, spodnie, rozmowę z pasażerem, błachostki, cokolwiek aby uszczuplić wypłatę i to nie z premii bo takowej nie ma tylko z uczciwie zarobionej czystej, gołej pensji co jest niedopuszczalne a pensja chroniona prawem i kodeksem pracy. Siedzi tam jedna osoba i tylko obserwuje poczynania kierowców. Ma to znamiona mobbiingu, ,dyskryminacji i inwigilacji o dodatkowym stresie nie wspomnę.. Niedługo sam wytoczę tej osobie sprawę. Zostanie również zgłoszone do Sąd Pacy i PIP. Kierowcy weźcie się do kupy i zróbcie coś z tym w pozwie zbiorowym.
 • Bo Gorecki z ZKM wie lepiej. ; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  8
  4
  Stańczyk Elbląski(2024-05-27)
 • Panie górecki za porządna pracę się weź, komunikacja jeździ bo jeździ, odchylka to jakaś kpina od rana do wieczora, zatoczki itp itd a nie kierowca jaka koszule ma i spodnie.... Wstyd Hashtagi: #Nowatkowskimaciej@wp.pl
 • Czy rada miasta i włodarze Elbląga są głuche na tak oburzające skargi na ZKM ?
 • Dziwne ze nie wylapali kierowcow rozmawiajacych przez komorki w trakcie jazdy.
 • Dlaczego 24 nie jest linią dookólną tak jak to było w przypadku 12 ?To skandal. Trzeba się przesiadać
 • Tak sobie wmawiaj. Gó... zrobisz i tyle wszystko jest zgodnie z prawem i zapisem umowy przetargowej. Możesz się odwoływać nawet do wszystkich świętych i tak nic nie wskórasz jedyne tylko co to sobie popiszesz w internecie. Mało tego ZKM nie zlikwidują-wiesz dlaczego? Bo jest to niewykonalne ponieważ w samej umowie przetargowej jest zawarte że ZKM będzie istniał tak długo jak będą przetargi na przewozy-czyli wieczność. A teraz idź spać bo jutro musisz rano wstać.
 • @Emerytka - też łapią, kolegom poleciało już kilka kar za telefony - i słusznie! zawodowy kierowca nie powienien takich numerów odstawiać
Reklama