UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zmiany w komunikacji miejskiej podczas Garmin Iron Triathlon

 
Elbląg, Zmiany w komunikacji miejskiej podczas Garmin Iron Triathlon
fot. arch. portel

W niedzielę, 28 lipca w godz.. 9 - 16 w związku z organizacją imprezy sportowej Garmin Iron Triathlon Elbląg na następujących liniach wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany.

Linia nr 1
       Zawieszone zostanie funkcjonowanie linii – od ok. 09:40 do 16:00.
      
       Linia nr 3
       Tramwaje w obu kierunkach będą kursowały objazdem przez ul. płk S. Dąbka, Królewiecką, Plac Słowiański – od ok. 09:15 do 16:00.
      
       Linia nr 6
       W kierunku Łódzkiej – objazd od ul. 12 Lutego przez Hetmańską, Tysiąclecia do ul. Malborskiej.
      
       Linia nr 7
       W kierunku dworca – objazd od ul. Robotniczej przez ul. Brzozową, płk S. Dąbka, 12 Lutego, Hetmańską do al. Grunwaldzkiej.
      
       Linia nr 9
       W kierunku dworca – objazd od ul. płk S. Dąbka przez 12 Lutego do ul. Hetmańskiej.
      
       Linia nr 11
       Autobusy od ok. 9:00 będą rozpoczynały i kończyły kursy na pętli przy al. Odrodzenia. Autobusy nie będą dojeżdżały do Rubna i Nowakowa.
      
       Linia nr 12
       W kierunku ul. Warszawskiej – od ul. Robotniczej przez ul. Brzozową, płk S. Dąbka, 12 Lutego, Hetmańską do al. Tysiąclecia.
      
       Linia nr 14
       Autobus od ok. 8:35 będzie kursował po trasie dworzec - ul. Nowodworska.
       Ponadto w kierunku ul. Nowodworskiej, od al. Grunwaldzkiej - skrócenie trasy przez al. Tysiąclecia do al. Wyszyńskiego.
      
       Linia nr 21
       Funkcjonowanie linii zawieszone ze względu na brak możliwości wytyczenia objazdu.
       Autobusy i tramwaje będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach na trasach objazdu. Ze względu na zmiany w organizacji ruchu, w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w tym dniu mogą wystąpić zakłócenia w realizacji rozkładu jazdy.
      
Michał Górecki, ZKM w Elblagu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • A jak ludzie mają dojeżdżać do nowakowa w myślicie ludzi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  5 2
  Rok(2019-07-23)
 • Kajakiem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 2
  (2019-07-23)
 • Jest dojazd dłuższy ale jest
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 1
  (2019-07-23)
 • Jedno pytanie. Co z mieszkańcami końca ul. Radomskiej, części Janowa i Bielnika Pierwszego ? Zwracam uwagę, iż tam jest jedyną droga dojazdowa od strony miasta. Rozumiem, że w godzinach 8-14 zostają odcięci od świata ? Czyż to nie zakrawa na paranoje? Nikt o tym nie pomyślał ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 4
  prusak(2019-07-23)
 • Ooo, zaczyna się narzekanie... Nic co dzieje się w mieście nie podpasuje grupie narzekaczy. A jak się nic nie dzieje, to ta sama grupa narzeka, że miasto umiera. Przyjadą np. Rolling Stonesi (jak marzyć to marzyć) to będzie ból 4 liter, że najazd turystów i głośno. Ech, ludzie...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 4
  (2019-07-24)
 • Takie zawody to na poligonie powinni zrobić a nie pół miasta i drogi dojazdowe zamykać! "Droga bd zamknięta. Przepraszamy". Przecież to ręce opadają. Jak ludzie mieszkajacy Mazurska-Kamionek wielki mają sie poruszać!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 2
  Kroos(2019-07-24)
 • A moze ten duzy autobus na 13 a nie SPRINTERKI.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  MM(2019-07-24)
 • Niech ludzie się cieszą że wogule coś jeździ A nie narzekać że sprinterki jeżdżą i nie które pozamiastowe autobusy kierowcy też chcą mieć wolne A nie pracować tyle godzin i nie mieć czasu dla swoich rodzin jeszcze trochę to nic tu nie będzie normalnie funkcjonowało
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 1
  Fasola z pola(2019-07-24)
 • Przestańcie biadolić, najpierw beczycie że miasto emerytów i nic się nie dzieję a jak się dzieje to beczycie że się dzieje i macie drogi zablokowane na kilka godzin (moja rada chodźcie poboczem) w innych miastach co chwile marsze równości i inne parady gdzie główne arterie pozamykane i jest OK a tu szlachta emblonska do monopolowego między 9 a 16 nie będzie mogła dojechać ojojoj jaka krzywda.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 1
  (2019-07-24)
Reklama