UWAGA!

Zmiany w organizacji ruchu

Elbląg, Zmiany w organizacji ruchu

Firma Budowlano-Drogowa MTM SA informuje, że 24 czerwca rozpoczną się prace związane z przebudową trakcji tramwajowej oraz nawierzchni przejazdu torowego na skrzyżowaniu ulic Ogólnej i Lubelskiej.

24 czerwca wylewane będą fundamenty. Właściwe prace rozpoczną się 1 lipca i potrwają do 26 lipca. Za utrudnienia przepraszamy, kierowców i pieszych prosimy o wyrozumiałość i ostrożność.
      
Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Stawiam wniosek zmiany nazwy naszego miasta z Elbląg na ROZKOPANE. Na południu polski mamy Zakopane na, na północy będzie Rozkopane. Zróbmy sondaż kto za! Może zdopinguje to do działań Władze Miasta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  1
  Bel10(2013-06-20)
 • Dobre zgadzam się. Rozkopane.
 • Moim zdaniem to cieszmy się, że miasto jest kopane. W krótkim kilku letnim okresie zostaną wykonane prace, które i tak nas czekały, by miasto nie było jednym wielkim korkiem. Cieszmy się, że w dobie kryzysu są na to pieniądze i spora grupa ludzi ma pracę. DOCENICIE to 'rozkopanie' po zakończeniu prac. Lepiej zrobić wszystko na raz niż 'kopać' miasto przez 10-20 lat!!!! Narzekacze. .. pomyślcie logicznie co jest korzystniejsze. Na czas prac modernizacyjnych przestawcie swoje stare nawyki. Gdyby nie robiono modernizacji to było larum, że w mieście nie dba się o infrastrukturę i stękanie na korki i na. .. .WSZYSTKO. My Polacy nie umiemy, żyć bez narzekania, stękania.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tanarg(2013-06-24)
Reklama