UWAGA!

Zmiany

- Nie przewiduję rewolucji, ale myślę o zmianach w pracy komendy - mówi dotychczasowy szef elbląskiej policji Krzysztof Święcicki, który wczoraj otrzymał nominację na komendanta miejskiego policji w Olsztynie.

Krzysztof Święcicki, który w Elblągu przepracował 20 lat, mówi, że jego sukces to nie tylko dobre wyniki w walce z przestępcami, ale także konsolidacja załogi komendy: policjantów i cywilnych pracowników.
     Za główne zadanie swojego następcy komendant uważa zmniejszenie liczby przestępstw i drobnych wykroczeń, które doskwierają mieszkańcom Elbląga.
     - Pierwsze tygodnie po objęciu nowego stanowiska w Olsztynie poświęcę analizie pracy policjantów i stanu bezpieczeństwa w stolicy regionu – zapowiada Krzysztof Święcicki.
     O pomysłach na poprawę bezpieczeństwa na ulicach Olsztyna nowy komendant nie chce jednak na razie mówić.
     - Mam nadzieję, że umiejętności i dotychczasowe doświadczenia pozwolą mi zrealizować moje plany - dodaje komendant.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Wracaj do Elbląga człowieku...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  seboss(2004-08-10)
 • ...taaak pewnie pierwszą zmianą będzie wprowadzenie jednoosobowych patroli!!! wtedy to się będzie dopiero działo na olsztyńskiej starówce!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  maRRio(2004-08-10)
 • nareszcie sie go pozbedziemy z Elblaga-brawo!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wielki Fu(2004-08-10)
 • Zwisa mi to czy w Olsztynie jest bezpiecznie. Za to, że ten czlowiek zrobił Elbląg bezpieczniejszym miastem zabierają nam go do Olsztyna, a do nas ma przyjść ktoś z Ostródy. Miasta, w któym jest więcej przestępstw niż w Elblągu, więc nie spodziewajmy się, że nowy komendant będzie tak skuteczny jak stary. Awans miałby Święcicki jakby go do W-wy wzięli, ale nie Olsztyna, a tak to tylko Elblążanie stracą, bo dostaną jakiegoś nieudacznika. Po to jest ta wymiana komendantów, żeby w Olsztynie i Ostródzie było bezpieczniej. Tylko dlaczego najlepszy komendant w województwie jest nam zabierany. Skoro Ci z pozostałych miast dotychczas byli ciency, to po co przenosić ich np. do Elbląga. Powinni awansować kogoś od nas z komendy na to stanowisko, bo swoją dotychczasową pracą CI goście pokazali, że niewiele potrafią.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elblązanin(2004-08-11)
 • bez przesady, był zastępcą starańczaka, stąd ten awans, a tak wogóle nie jest za bezpiecznie, złapią paru gówniarzy, to wielkie halo, a bracia W. strzelali pod klubem nocnym, teraz na stacji benzynowej, a policja co?
 • A ja się ciesze Może idiotyzmy się w koncu skończą
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  olgierd(2004-08-11)
Reklama