UWAGA!

Znajomość języków – Twoje okno na świat i klucz do sukcesu

2013-09-08
Aktualizowany 2013-09-12 08:30
 
Znajomość języków – Twoje okno na świat i klucz do sukcesu

Powodów, dla których warto uczyć się języków obcych jest całe mnóstwo. Dzisiaj, kiedy jesteśmy tak mobilni, często zmieniamy pracę, adres zamieszkania, podróżujemy po świecie, po globalnym internecie, ciągle uczymy się nowych rzeczy z różnych dziedzin, znajomość języków jest wręcz nieodzowna.

Większe szanse na lepszą pracę
       W dobie ostrej konkurencji, w CV nie może zabraknąć pozycji o znajomości przynajmniej jednego obcego języka. Dlatego do szkół językowych rodzice zapisują swoje pociechy bardzo wcześnie. Współcześni rodzice mają świadomość, iż nauka języków obcych to świetna inwestycja zarówno w rozwój młodych, chłonnych umysłów, jak również ułatwienie dzieciom startu w przyszłość.
       Większe szanse na znalezienie dobrej pracy mają ci, którzy mogą pochwalić się znajomością nie tylko angielskiego. Opanowanie japońskiego, chińskiego, czy norweskiego z pewnością zwiększa możliwości na znalezienie lepszej, ciekawszej pracy, często związanej z podróżami poza granice kraju. Warto pamiętać o tym, że mile widziane przez pracodawców są certyfikaty wydawane przez szkołę, potwierdzające rzeczywistą, a nie deklarowaną wiedzę z danego języka. Często to właśnie dobra znajomość języka obcego, a najlepiej kilku, potrafi zaważyć o przyszłej karierze.
      
       Większa pewność siebie

       Podróżując za granicą, znacznie lepiej sobie poradzisz, kiedy będziesz wiedzieć, o co spytać, kiedy zrozumiesz miejscowy żart i przysiądziesz się do tubylców, by jeszcze lepiej poczuć klimat danego miejsca.
       A może zamarzy Ci się zostać tam na dłużej. Może znajdziesz tam fajną pracę albo poznasz partnera na dobre i na złe. Z życiem nigdy nic nie wiadomo, dlatego lepiej być przygotowanym na różne okoliczności.
      
       Więcej możliwości
       Czyż nie jest miło obejrzeć obcojęzyczny film w oryginale, albo w oryginale przeczytać najnowszy literacki bestseller, posłuchać ciekawej prelekcji w necie, wziąć udział w interesujących, zagranicznych warsztatach?
       Brak znajomości języków obcych sprawia, że omija nas bardzo wiele możliwości. Świat się kurczy, jest coraz bardziej dostępny, a kluczem do jego zasobów jest właśnie znajomość obcych języków. Jeśli nie chcesz zostać w tyle, lepiej zacznij naukę od zaraz!
      
       Największa szkoła językowa w Polsce
       W 34 szkołach językowych empik school nie bez powodu uczy się ponad 50 000 osób rocznie. Jeśli szukasz dobrej szkoły językowej, postaw na sprawdzonych i zaufanych profesjonalistów.
       W empik school jest duży wybór języków; oprócz podstawowych europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, na życzenie można również nauczyć się bardziej egzotycznych – japońskiego, arabskiego, chińskiego. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoją wiedzę z danego języka.
       Szkoła prowadzi kursy na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych, w oparciu o autorską metodę The Insell Method, której głównym założeniem jest rozwijanie umiejętności komunikacji w naturalnych sytuacjach. Tu nauka języka nie polega na opanowywaniu gramatyki i słówek, ale na doskonaleniu umiejętności komunikowania się z innymi ludźmi.
       Empik school ma w swojej ofercie również kursy online, z lektorem na żywo, które cieszą się coraz większą popularnością. Języka można uczyć się w dowolnym miejscu, wystarczy komputer, dostęp do internetu i słuchawki. Godziny zajęć są bardzo elastyczne, a grupy kameralne.
       Warto samemu odwiedzić placówkę empik school, porozmawiać z lektorem lub konsultantem, który indywidualnie doradzi najlepszy kurs dla Ciebie.
       Nie ma na co czekać, nauki języków nie warto odkładać na później. Pomyśl o nauce języka, który może przynieść Ci najwięcej korzyści. Zorientuj się, jaki system nauki będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy, zapisz się na kurs i otwórz się na nowe możliwości, jakie ma do zaoferowania cały świat!
      
       Poznaj bliżej ofertę kursów językowych empik school:
       • wszystkie poziomy zaawansowania
       • dla wszystkich grup wiekowych
       • najpopularniejsze języki – angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, rosyjski
       • norweski, japoński, szwedzki i angielski w systemie online z lektorem na żywo
       • business english
       • dogodne pory nauczania oraz atrakcyjne ceny
       • przygotowanie do egzaminów
       • zajęcia indywidualne
       • możliwość prowadzenia zajęć na terenie firm i szkół.
      
       W empik school organizujemy również szkolenia specjalistyczne na życzenie firm i instytucji, m.in. dla prawników, inżynierów, służby zdrowia, a także zajęcia z języka migowego.
      
       Zadzwoń: 55 232 70 49 i dowiedz się więcej lub przyjdź do naszej siedziby przy ul. Armii Krajowej 7-8 „koło czołgu”.  Więcej informacji na temat kursów znajdziesz na www.empikschool.pl.
      
      
-------------- Reklama --------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej