UWAGA!

Znani i lubiani

Elbląg, Wampir z wrodzonym wdziękiem pyta naszą koleżankę "po co ci k... to zdjęcie ?"
Wampir z wrodzonym wdziękiem pyta naszą koleżankę "po co ci k... to zdjęcie ?"

7 Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Powożeniu Zaprzęgiem - Ostróda 2001, to niezła zabawa dla dziennikarzy i wielkie promocyjne przedsięwzięcie firmy Success Promotion. Największą atrakcją dla mieszkańców Ostródy była możliwość spotkania gwiazd znanych z ekranów telewizora.

Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Powożeniu Zaprzęgiem zapewniają świetną zabawę (i nie tylko) samym uczestnikom. Organizatorzy - Success Promotion - zadbali w każdym szczególe o to, żeby uczestnicy się nie nudzili. Jedyną atrakcją dla mieszkańców Ostródy było pojawienie się na stadionie miejskim znanych z telewizji gwiazd. Zwłaszcza młodzi, około 7 - 12 letni łowcy autografów mieli okazję wzbogacić swoje albumy. Był więc znany z programu Big Brother - Grzegorz Miecugow (Mistrz Polski w Rzucie Podkową), który już w sobotę zdradził nam wielką tajemnicę, że Piotrek Gulczyński odejdzie z Big Brothera, Wampir - Wojtek Jagielski (według Jury tworzył z małżonką najsympatyczniejszą parę mistrzostw, z czym raczej nie mogą zgodzić się ci, którzy z "gwiazdą" Wampirem mieli nieszczęście zamienić słowo i usłyszeć inwektywy), Sławomir Siezieniewski - dziennikarz TV Gdańsk (prowadzący spikerkę podczas zawodów oraz ich uczestnik). Na stadionie pojawiła się także eksnarzeczona Sławomira Siezieniewskiego - Adrianna Niecko, która ze względu na swój błogosławiony stan nie mogła powozić zaprzęgiem. Uczestnicy zawodów przez cały czas ich trwania na bieżąco byli informowani o prognozie pogody. A to za sprawą wspaniałego towarzysza zabawy Tomasza Zubilewicza z TVN Pogoda (II Wicemistrz Polski w Rzucie Podkową). Dla Czytelników, którzy nie kojarzą nazwiska podpowiemy, że to ten pan, który dostaje listy np. od pani z Krakowa, która np. wybiera się do Gdańska i nie wie, czy wziąć ze sobą parasol. Trudno, wymieniając znane postaci, pominąć Paulinę Smaszcz - Kurzejewską z Wizji TV, Tomasza Złotosia z TVP Gdańsk, Joannę Racewicz z TVP 2 Panorama.
     Ale najbardziej możemy być dumni z szefów naszej redakcji Internetowej - Anetty Magdziak-Gęsickiej i Włodka Gęsickiego, którzy mimo tego, iż debiutowali w mistrzostwach - zdobyli aż dwa tytuły - I Wicemistrza Polski w klasyfikacji ogólnej oraz tytuł Mistrza Polski Teamów Prasowych. Gratulacje!
     
     Zobacz także "Nasi górą"
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama