UWAGA!

Zostać najpiękniejszą

 
Elbląg, Kandydatki, które zdecydowały się wystartować w dzisiejszym castingu do konkursu Miss Ziemi Elbląskiej, miały tylko kilka chwil, aby oczarować komisję
Kandydatki, które zdecydowały się wystartować w dzisiejszym castingu do konkursu Miss Ziemi Elbląskiej, miały tylko kilka chwil, aby oczarować komisję (fot. Anna Dembińska)

Rok temu Anna Cichońska zdecydowała się wystartować w eliminacjach do tytułu Miss Ziemi Elbląskiej. Nie spodziewała, że trafi aż do finału Miss Polski. Dziś pierwszy krok, aby pójść w jej ślady, zrobiło kilka pięknych dziewcząt. W jednym z elbląskich klubów odbyły się ostatnie eliminacje do tegorocznego konkursu Miss Ziemi Elbląskiej i Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek. Zobacz więcej zdjęć.

Ideałów kobiecego piękna jest tyle, ilu mężczyzn. Sześć dziewcząt, które zdecydowały się wystartować w dzisiejszym castingu do konkursu Miss Ziemi Elbląskiej, miało tylko kilka chwil, aby oczarować komisję.
       - Szukamy dziewczyn, które są przebojowe, potrafią się zaprezentować na scenie i które w dalszym etapie konkursu, czyli w ćwierćfinale Miss Polski, będą nas dobrze reprezentować – zdradza Adam Brinkiewicz z Agencji Marketingowo-Reklamowej „Lider”, organizatora konkursu.
       Kandydatki musiały opowiedzieć coś o sobie w kilku słowach, a następnie zaprezentowały się w sukienkach wieczorowych i kostiumach kąpielowych. Na ich twarzach widać było stres i zdenerwowanie. - Koleżanki mnie namówiły. Sama bym się nie zdecydowała – powiedziała nam Jolanta Wrońska, jedna z kandydatek.

  Elbląg, Zostać najpiękniejszą
(fot. AD)


       Kandydatka na modelkę musi spełniać ogólne kanony piękna. Ważna jest też umiejętność poruszania się po scenie, prezentacji, a poza tym... - W kolejnych etapach konkursu bardzo ważna jest znajomość języków obcych – mówi Adam Brinkiewicz.
       Zwyciężczynie eliminacje czeka teraz sesja fotograficzna, a potem przez dwa miesiące próby choreograficzne. O koronę miss powalczy w sumie 20 kandydatek. Wielki finał już 2 kwietnia podczas gali w Teatrze im. A. Sewruka.
      


       Elbląska Gazeta Internetowa jest patronem medialnym wyborów Miss Ziemi Elbląskiej 2016
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama