UWAGA!

Został pobity, ale przyczyna śmierci nadal pozostaje zagadką

 Elbląg, Został pobity, ale przyczyna śmierci nadal pozostaje zagadką

28-letni mężczyzna, który został znaleziony martwy na chodniku w pobliżu skrzyżowania ul. Płk. Dąbka i Pionierskiej przed śmiercią został pobity. Czy jednak to doprowadziło do zgonu, nie wiadomo. Lekarz, który przeprowadził sekcję zwłok nie wskazał jednoznacznie przyczyny śmierci mężczyzny.

28-latek został znaleziony martwy przez przypadkowego przechodnia wczesnym rankiem 9 października. Leżał na chodniku, miał rozbitą głowę. Lekarz pogotowia stwierdził zgon, a prokurator zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok.
       - Wstępne wyniki wskazują na to, że mężczyzna został przed śmiercią pobity bądź brał udział w bójce. Czy spowodowane w ten sposób obrażenia doprowadziły do jego śmierci - nie wiadomo - mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Lekarz patolog nie potrafił bowiem jednoznacznie podać przyczyny zgonu mężczyzny. Dochodzą inne czynniki m.in. niska temperatura, problemy zdrowotne itp.Potrzebne są dalsze badania.
       Na miejscu, w którym znaleziono ciało 28-latka technicy kryminalistyczni zabezpieczyli ślady, policjanci przesłuchali okolicznych mieszkańców,  także pracowników pobliskiej stacji paliw. Mężczyzna był bowiem widziany wieczorem dnia poprzedniego właśnie przez nich, gdy w towarzystwie innych osób spożywał alkohol. Funkcjonariusze zabezpieczyli także zapis monitoringu.
       - Policjanci ustalili osoby, z którymi przebywał 28-latek, trwają ich poszukiwania, a zatrzymanie jest tylko kwestią czasu - zapewnia Jakub Sawicki.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama