UWAGA!

ZSG. Noc dobrej zabawy

 Elbląg, ZSG. Noc dobrej zabawy
fot. Mikołaj Sobczak

Symboliczne 100 dni przed maturą to czas balu studniówkowego. W jednym z elbląskich hoteli na Starym Mieście bawili się maturzyści Zespołu Szkół Gospodarczych. Zobacz zdjęcia.

Za symboliczne 100 dni zasiądą w szkolnych ławkach do najważniejszego egzaminu w swoim dotychczasowym życiu - matury. Zanim jednak trzeba będzie się zastanawiać co Jan Kochanowski chciał przekazać w trenach i jak się ma sinus do cosinusa, trzeba odłożyć troski i zmartwienia gdzieś na półkę.

Symboliczne 100 dni przed maturą, niemal każda maturzystka i maturzysta spędzi na balu studniówkowym. W jednym z elbląskich hoteli na Starym Mieście bawili się maturzyści z Zespołu Szkół Gospodarczych.

- Czekaliście na to cztery lata. Niedługo, bo już za 100 dni matura. Ale dziś bawmy się. Życzę wszystkim wspaniałej zabawy, abyście ten wieczór zapamiętali na zawsze. Nie myślcie o egzaminie maturalnym, bo wiem, że poradzicie sobie doskonale, jesteście doskonale przygotowani - mówiła Kamila Urbańska, dyrektor Zespołu Szkół Gospodarczych otwierając studniówkę swojej szkoły.

Tradycyjny polonez rozpoczął zabawę maturzystów Zespołu Szkół Gospodarczych. Tej nocy liczyła się tylko dobra zabawa.

SM

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama