UWAGA!

ZSIŚiU: To był walc na sześć par

 
Elbląg, ZSIŚiU: To był walc na sześć par
fot. Anna Dembińska

Poloneza znamy wszyscy. Oczywiście, za sprawą Mickiewicza i jego "Pana Tadeusza" czy utworów Chopina, ale także z powodu studniówki. Czasem jednak uczniowie porzucają ten taniec na rzecz walca. Tak właśnie swój bal rozpoczęli w piątek (11 stycznia) maturzyści Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu. Zobacz zdjęcia.

"Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć trzeba marzyć. Takiej drugiej nocy nie będzie" - przywoływali klasyków uczniowie klasy czwartej technikum Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w zawodach technik usług fryzjerskich i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. O tej wyjątkowej nocy marzyli wszyscy, choć to kameralne grono. Do pierwszego tańca ruszyło bowiem tylko sześć par, ale młodych, pięknych, dziś dziewczęta w wyjątkowych fryzurach i kreacjach, chłopcy pod krawatem lub muchą. Maturzyści ZSIŚiU porzucili poloneza na rzecz walca.
       - Młodzież wspaniała, piękna, przeżywa chyba taki pierwszy wielki bal - mówiła Jolanta Iwańczuk, wicedyrektor szkoły. - Życzę wam - to do uczniów - żebyście osiągnęli cele, do których zmierzacie. Macie teraz gorący okres, ale dzisiaj jest ten dzień, kiedy o niczym innym oprócz cudownej zabawy nie będziemy myśleć. Ja też (śmiech).
       Uczniowie podziękowali nauczycielom: - Przez cztery lata zdobywaliśmy wiedzę i w maju tego roku musimy się nią wykazać na egzaminie dojrzałości. Dziękujemy za trud włożony w naszą edukację, niech ten bal studniówkowy wyrazi naszą wdzięczność za wszystkie dni waszej pracy.
       I ruszyli na parkiet, gdzie zabawa będzie trwać do białego rana.
      
       Zobaczcie też zdjęcia z portElowej "ścianki", które zamieściliśmy na naszej stronie na Facebooku.
      

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama