UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Związkowcy wybiorą nowego przewodniczącego

Elbląg, Mirosław Kozłowski nie będzie kandydował na kolejną kadencję szefa elbląskiej "Solidarności"
Mirosław Kozłowski nie będzie kandydował na kolejną kadencję szefa elbląskiej "Solidarności" (fot. arch. A)

W maju związkowcy elbląskiej „Solidarności” wybiorą nowego przewodniczącego. Po trzech kadencjach z tego stanowiska odchodzi Mirosław Kozłowski. – Trzeba wiedzieć, kiedy odejść – twierdzi.

Mirosław Kozłowski kończy swoją trzecią kadencję przewodniczącego Zarządu Regionu Elbląskiego NSZZ „Solidarność”. Każda trwała cztery lata. W kolejnych wyborach, które zostaną przeprowadzone 29 maja, nie weźmie udziału. Co zatem będzie robił? Już w ubiegłym roku zastanawiał się nad startem w wyborach samorządowych. Być może więc zostanie radnym?
       Póki co, elbląscy związkowcy muszą wybrać nowego przewodniczącego.
       - Wybory przebiegają zgodnie z ordynacją – zapewnia Kozłowski. – Do końca marca muszą zostać przeprowadzone w komisjach zakładowych. Natomiast 29 maja w SDK Zakrzewo odbędzie się Walny Zjazd Delegatów Regionu, na którym wybrany zostanie nowy przewodniczący na kadencję 2010-2014
       Wiadomo, że na to stanowisko kandyduje dwóch związkowców: Jan Fiodorowicz, szef „Solidarności” w Alstom Power oraz Hieronim Guzowski, przewodniczący Stowarzyszenia Osób Represjonowanych i Poszkodowanych w latach 1980 – 1990 Regionu Elbląskiego.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama